Çıkma teklifi etmeli mi?

GhencH

Decapat
Daha fazla  
Selamlar dostlar.
Konuya hemen giriş yapmak ve laf kalabalığı yapmamak istiyorum. Okul grubundan bir kız ile görüşüyorum. 2 hafta olmakla beraber kızı tam tanımak istiyorum. Fakat şöyle sıkıntılarım var. Öncelikle kız ilk tanıştığımız günlerde bana sürekli yazarken fazlasıyla "kanka" kelimesini kullanıyordu. Sevgilisi olmadığını ve onun da benim sevgilimin olmadığını biliyordu. Sürekli görüntülü konuşur, ben ona bir yere gitmek için davet ettiğimde veya o beni davet ettiğinde takılma isteğimiz hep oluyordu. Kızı tanımak için de elimden geleni yapmaya çalışmaktaydım. Sonradan düşününce benim aklıma şöyle bir şey geldi ve ona söyledim. 14 şubat'ta beraber takılmak ister misin diye sordum. Soruma olumlu cevap verdi fakat "birlikte sap sap takılırız" cümlesini kullandı. O cevaptan sonra daha fazla takılmaya, konuşmaya, bir araya gelmeye başladık. Neredeyse her saat görüntülü konuşuyorduk. Hatta eskiden benim kızlara yaptığım muhabbet açmayı o bana yapmaya başlamıştı. 2 haftada bunlar gerçekleşmişti. Ben ona kanka demesem de o bana arada bir (neredeyse sabahtan akşama kadar belki 1 veya 2 kez yazı olarak) diyordu. Ben bundan hoşnut kalmasam da az da olsa hoşlanmadığımı yazılarımla belli ediyordum. Canım, balımlı konuşuyordum aynı tepkiyi de ondan duyuyordum. Fakat aklımda bir soru var. 14 şubat'ta çıkma teklifi etmek istiyorum. Bu kıza çıkma teklifi etmeli miyim? Etmeliysem nasıl etmeliyim? Red yeme korkusu içimde dolaşmakta. Fakat konuşmamla red yesem bile yeniden arkadaş pozisyonuna çekmeye çalışabilirim. Lütfen cevaplarınızı ve yardımlarınızı bekliyorum. Uzun yazdıysam da kusuruma bakmayın lütfen.

Edit: şöyle + da eklemek istiyorum. Kız benim ne sevgili yapmamı ne de kızlarla konuşmamı istiyor. Nedeni kıskanmasından kaynaklıymış. Benim de aynı kuralları ona uyguladığımda olumlu bakıyor. Yani ikimize de sevgili yapmak yasak gibi bir şey. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana "14 Şubat'ta birlikte sap sap takılırız" diyen bir kıza asla çıkma teklif etmezdim. Kızın beni istemediğini düşünürdüm, sen böyle düşünmeyebilirsin. Hem de senin sevgili meselene karışacak kadar kendini değerli bir şey zannediyor, ben olsam haddini bildirirdim. Başka bir kızla sevgili olup bu kıza kanka derdim.

Bana "14 şubat'ta birlikte sap sap takılırız" diyen bir kıza asla çıkma teklif etmezdim. Kızın beni istemediğini düşünürdüm, sen böyle düşünmeyebilirsin. Hem de senin sevgili meselene karışacak kadar kendini değerli bir şey zannediyor, ben olsam haddini bildirirdim. Başka bir kızla sevgili olup bu kıza kanka derdim.

Duygularıma yenik düştüm ve önemli bir anı bekleyip çıkma teklifini ettim. Red yedim fakat arkadaş kalmaya ikna ettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı