Çıkma teklifi nasıl edilir?

Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI A320M-A Pro anakart Sapphire Pulse RX6400 4 GB 64 Bit Ryzen 3 3200G Apacer Panther 2*8GB 3200MHz CL16 DDR4 RAM Seagate Barracuda 1TB HDD James Donkey 240GB SSD ve son olarak Frisby FC-9365G Gaming kasa double Slim ring RGB fan (650W 80+)
Dostlar merhaba. Lise 2'ye gidiyorum ve bir kızı seviyorum ortaokulda her sene başka bir kızı severdim ama sevgili yapmazdım. Ayran gönüllü gibi bir şeyim yani ama bu seferki farklı çünkü eskiden sevip söylemeye çekinirdim ama bu kız da beni seviyor. Arkadaşı söyledi. Size sormak istediğim soru ise ben şimdi buna nasıl çıkma teklif edeyim? Sosyal medyadan mı yoksa konuşarak mı? İlk defa sevgili yapmak için çıkma teklif edeceğim? Empati yapın ve siz olsaydınız ne yapardınız bunu nasıl yapardınız anlatın lütfen.
Arkadaşlar bir kişi bile yok mu?

Son düzenleme:
Yüz yüze konuşarak açılmanız daha iyi, sosyal medyadan olmaz. Hislerinizi söylemeniz, konuşmanız yeterli o kadar da büyütmeyin bu açılma işini.

Tamam teşekkürler.

Hahaaha mantıklı bunu denerim ama sew olduktan sonra ne yapılır hiç bilmiyorum:D

Dostlar merhaba. Lise 2'ye gidiyorum ve bir kızı seviyorum ortaokulda her sene başka bir kızı severdim ama sevgili yapmazdım. Ayran gönüllü gibi bir şeyim yani ama bu seferki farklı çünkü eskiden sevip söylemeye çekinirdim ama bu kız da beni seviyor. Arkadaşı söyledi. Size sormak istediğim soru ise ben şimdi buna nasıl çıkma teklif edeyim? Sosyal medyadan mı yoksa konuşarak mı? İlk defa sevgili yapmak için çıkma teklif edeceğim? Empati yapın ve siz olsaydınız ne yapardınız bunu nasıl yapardınız anlatın lütfen.
Arkadaşlar bir kişi bile yok mu?
Ne olursa yüzyüze olsun. İnsanlar sosyal medyayı alfa olmak için kullanıyorlar, ona göre de verecekleri cevap değişiyor. Yüzüne karşı ciddi ciddi konuş.

Ne olursa yüz yüze olsun. İnsanlar sosyal medyayı alfa olmak için kullanıyorlar, ona göre de verecekleri cevap değişiyor. Yüzüne karşı ciddi ciddi konuş.

Ya benim utangaçlığım var o yüzden kızın yanına gidiyorum tam konuşacağım okulun teneffüsü bitiyor konuşamıyorum.

Geri
Yukarı