Cilt bakımı nasıl yapılır?

EnginBaylor

Hectopat
Daha fazla  
Yağlı bir cilde sahibim. Yüzümde az az sivilceler ve siyah noktalar var. Bunlar daha çok burnumun üstünde. Bir de göz altı morluklarım var. Daha iyi bir cilde sahip olmak için neler yapabilirim? Hangi ürünleri önerirsiniz? @Olga666 hocam siz bu konuda bilgilisiniz sanırım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Her sabah;

Haftanın 3 günü ekstra olarak;

Göz altı morlukları için bilgim yok maalesef. Eğer günlük veya haftalık bakım yapacak zamanınız yoksa sadece yüz köpüğü kullanabilirsiniz. Sorunuz varsa alabilirim?

Her sabah;

Haftanın 3 günü ekstra olarak;

Göz altı morlukları için bilgim yok maalesef. Eğer günlük veya haftalık bakım yapacak zamanınız yoksa sadece yüz köpüğü kullanabilirsiniz. Sorunuz varsa alabilirim?

Hocam biraz araştırdım da.
Bu iki ürünü buldum. Bunlar nasıldır sizce? Bu ikisi yeter mi bakım için? Sizin attıklarınız daha iyiyse onları almayı düşünüyorum.

Hocam biraz araştırdım da.
Bu iki ürünü buldum. Bunlar nasıldır sizce? Bu ikisi yeter mi bakım için? Sizin attıklarınız daha iyiyse onları almayı düşünüyorum.

Bunlar kesinlikle daha iyi. Hatta ben de alamadım almayı düşünüyorum. Ben bütçenizi bilmediğim için uygun attım. Bunların yanına attığım Neutrogena yağsız nemlendirici almayı unutmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı