Cilt bakımı nasıl yapılmalı?

Hocam dediklerinizi harfiyen uyguladim nemlendirici krem daha almadim dove sabun geldi ilk onunla basliyorum toniği pamuksuz kullanıyorum okulda kimse cildimi fark etmedi bir degisiklik olduguna dair bir de hocam sivilcelerimde varda artmaz kullaninca değil mi?

Hocam dediklerinizi harfiyen uyguladim nemlendirici krem daha almadim dove sabun geldi ilk onunla basliyorum toniği pamuksuz kullanıyorum okulda kimse cildimi fark etmedi bir degisiklik olduguna dair bir de hocam sivilcelerimde varda artmaz kullaninca değil mi?

Hocam ben 6 aydır yapıyorum benimki bile hiç fark edilmiyor :) Ergenlik döneminde olduğumuz için cildimizin pürüzsüz olması çok zor. Sivilce yapma konusuna gelince cildiniz ters reaksiyon göstermezse kesinlikle yapmaz. Zaten amaçları onları azaltmak.

Hocam ben 6 aydır yapıyorum benimki bile hiç fark edilmiyor :) ergenlik döneminde olduğumuz için cildimizin pürüzsüz olması çok zor. Sivilce yapma konusuna gelince cildiniz ters reaksiyon göstermezse kesinlikle yapmaz. Zaten amaçları onları azaltmak.

Tamamdir hocam sivilce falan artirmaz yan etki olmaz umarim tum urunlerim geldi kullanıyorum sivilce icin kullandigim bir ürün vardi cleocin t onu biraktim sizce devam etmeli miyim ya da sizin kullandiginiz bir ürün var mı?

Bir de cildim az bir şey yaniyor kaşiniyor umarim bir sıkıntı olmaz.

Tamamdir hocam sivilce falan artirmaz yan etki olmaz umarim tum urunlerim geldi kullanıyorum sivilce icin kullandigim bir ürün vardi cleocin t onu biraktim sizce devam etmeli miyim ya da sizin kullandiginiz bir ürün var mı?

Bir de cildim az bir şey yaniyor kaşiniyor umarim bir sıkıntı olmaz.

Hocam doktor tavsiyesi değilse kesinlikle önermem böyle ürünlerin yan etkileri ağır olabiliyor. Ayrıca az bir şey yanmasının sebebi çok yüksek ihtimalle tonik sürdükten sonra yanıyor. Değil mi? Tonikten sonra yanması normal hocam.

Hocam doktor tavsiyesi değilse kesinlikle önermem böyle ürünlerin yan etkileri ağır olabiliyor. Ayrıca az bir şey yanmasının sebebi çok yüksek ihtimalle tonik sürdükten sonra yanıyor. Değil mi? Tonikten sonra yanması normal hocam.

Hocam urunlerini sikintisiz kullanıyorum sanki sivilcelerim artti ve kizardi sizde de oluyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı