Cilt bakımı nasıl yapılmalı?

İlhan TC

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar nasılsınız? Umarım iyisinizdir. Benim sorunum cilt bakımı şu ana kadar hiç cilt bakımı yapmadım. Daha doğrusu nasıl yapıldığını bilmiyorum. Açıklamam gerekirse yüzüm çok yağlı özellikle burnum parmağımı burnuma değince parmağım parlıyor. Sanırsam genel anlamda da yüzüm yağlı. Sivilce ve diğer kusurlar var. Bu kusurlardan kurtulup nasıl cildimi kusursuz yapabilirim?

Merhaba arkadaşlar nasılsınız? Umarım iyisinizdir. Benim sorunum cilt bakımı şu ana kadar hiç cilt bakımı yapmadım. Daha doğrusu nasıl yapıldığını bilmiyorum. Açıklamam gerekirse yüzüm çok yağlı özellikle burnum parmağımı burnuma değince parmağım parlıyor. Sanırsam genel anlamda da yüzüm yağlı. Sivilce ve diğer kusurlar var. Bu kusurlardan kurtulup nasıl cildimi kusursuz yapabilirim?
Siyah nokta bandı alın, siyah noktalar ne kadar rahatsız edici görüntüde belirginleşirse o zaman uygulayın.

Yağlı ciltler için kükürtlü sabun gibi kurutucu ve temizleyici sabunlar bir nebzeye kadar işe yarar ancak bunun asıl soluğu dermatoloji 'de alınır çünkü kişiden kişiye değişsede bazı ürünler bazı insanlara iyi gelmiyor. Gidin bir Cildiyeciye derdinizi anlatın o size en uygun ilaçları verecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı