Çimentaş Lisesi Nasıldır?

Reis ben liseyi kazandım. Bana lise hakkında bilgi verebilir misin lütfen? Bir de öyle çok kabadayı var mıdır, orada ezerler mi? İnsanları, öğretmenleri falan nasıldır?
Ezilme potansiyelin varsa ezen olacaktır, bu okulla ilgili değil genel olarak böyledir. Önceki mesajımda insanlarını ve öğretmenlerini anlattım.

Reis kendimi ezdirmem de ortamı nasıldır, sempatik midir yoksa böyle itici olduğu yerleri var mıdır?
Arkadaş olduğun kişilere bağlı. Pek çok türden insan var, seç beğen al. Konuştuğun kişilere dikkat edersen güzel bir ortama girebilirsin.

Yine de şahsen ortam işlerini pek tavsiye etmem, sınavlardan yüksek almaya çalış çünkü YKS sınavında OBP'ye ihtiyacın olacak.

Son bir uyarım olacak, ortaokuldan beraber gelen arkadaş grupları olabilir. Onlara çok istesen de katılamazsın, katılsan da arkaplanda kalırsın.

Arkadaş olduğun kişilere bağlı. Pek çok türden insan var, seç beğen al. Konuştuğun kişilere dikkat edersen güzel bir ortama girebilirsin.

Yine de şahsen ortam işlerini pek tavsiye etmem, sınavlardan yüksek almaya çalış çünkü YKS sınavında OBP'ye ihtiyacın olacak.

Son bir uyarım olacak, ortaokuldan beraber gelen arkadaş grupları olabilir. Onlara çok istesen de katılamazsın, katılsan da arka planda kalırsın.

Sağ olasın reis arkadaşa gerek yok zaten hocalar sağlam olsun yeter bana.

Geri
Yukarı