Çimentaş Lisesi Nasıldır?

swei

Decapat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Benim de istediğim lise Çimentaş. Okul genel olarak nasıl? Öğretmen, ortam, etkinlik bazında?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çimentaş Anadolu Lisesi öğrencisiyim. İzmir'de LGS puanı olmadan gidebileceğin en iyi okullardan biridir.

Okulumuzun binası daha yeni restore edildi, önceki hali zaten iyiyken şimdi tam bir özel okul/kolej havası veriyor.

Çok kaliteli emektar öğretmenlerimiz var. Müzik'te Erhan Hocam, Edebiyat'ta Halil Hocam, İngilizce'de Serap Hocam ve Coğrafya'da Sakin Hocam en kalitelilerdendir.

Ortalaması düşük olmaması dolayısıyla öğrencileri gayet nezih, saygılı, arkadaş canlısı ve kalitelidir. Ortamı çok güzel, çok sosyal bir okul. Güzel kızları da bulunur 😉.

Etkinlik olarak bir sürü yarışmalar, söyleşiler, öğretici sunumlar ve konserler yapılıyor, yenilenen okul binasıyla bunların sayısı daha da artacaktır.

Okulun olduğu yer pek hayırlı olmasa da okulun kalitesini hiçbir şekilde düşürmüyor. Yürüme mesafesinde Point Bornova AVM var.

Sonuç olarak okul İzmir'in gözde okullarından biri, yenilenen binasıyla çok daha kaliteli hale gelecek. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Umarım bu mesajı ileride hatırlarsın. Belki de Çimentaş'ı seçme sebebin olacak. Okula gelince Oğuz, Ataberk, Samet ve Mehmet Tuğra'yı bul. Sen gelince 11. sınıf olacaklar.

Çimentaş Anadolu lisesi öğrencisiyim. İzmir'de LGS puanı olmadan gidebileceğin en iyi okullardan biridir.

Okulumuzun binası daha yeni restore edildi, önceki hali zaten iyiyken şimdi tam bir özel okul/kolej havası veriyor.

Çok kaliteli emektar öğretmenlerimiz var. Müzik'te erhan hocam, Edebiyat'ta Halil hocam, İngilizce'de serap hocam ve coğrafya'da sakin hocam en kalitelilerdendir.

Ortalaması düşük olmaması dolayısıyla öğrencileri gayet nezih, saygılı, arkadaş canlısı ve kalitelidir. Ortamı çok güzel, çok sosyal bir okul. Güzel kızları da bulunur 😉.

Etkinlik olarak bir sürü yarışmalar, söyleşiler, öğretici sunumlar ve konserler yapılıyor, yenilenen okul binasıyla bunların sayısı daha da artacaktır.

Okulun olduğu yer pek hayırlı olmasa da okulun kalitesini hiçbir şekilde düşürmüyor. Yürüme mesafesinde point bornova AVM var.

Sonuç olarak okul İzmir'in gözde okullarından biri, yenilenen binasıyla çok daha kaliteli hale gelecek. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Umarım bu mesajı ileride hatırlarsın. Belki de çimentaş'ı seçme sebebin olacak. Okula gelince oğuz, ataberk, Samet ve Mehmet tuğra'yı bul. Sen gelince 11. sınıf olacaklar.

Teşekkür ederim büyük ihtimal seçerim şimdiden ısındım :D

Bunu çevrendeki insanlara sormaya ne dersin.

1675508209587.png

Sormuştum ama yeni konu açtırdılar.

Çimentaş Anadolu lisesi öğrencisiyim. İzmir'de LGS puanı olmadan gidebileceğin en iyi okullardan biridir.

Çok kaliteli emektar öğretmenlerimiz var. Müzik'te erhan hocam, Edebiyat'ta Halil hocam, İngilizce'de serap hocam ve coğrafya'da sakin hocam en kalitelilerdendir.

Okulun olduğu yer pek hayırlı olmasa da okulun kalitesini hiçbir şekilde düşürmüyor. Yürüme mesafesinde point bornova AVM var.

Umarım bu mesajı ileride hatırlarsın. Belki de çimentaş'ı seçme sebebin olacak. Okula gelince oğuz, ataberk, Samet ve Mehmet tuğra'yı bul. Sen gelince 11. sınıf olacaklar.

Ek olarak hangi ilçede oturuyorsun acaba, kent 2'den kabul ederler mi?

Son düzenleme:
Teşekkür ederim büyük ihtimal seçerim şimdiden ısındım :D

Eki Görüntüle 1656815

Sormuştum ama yeni konu açtırdılar.

Ek olarak hangi ilçede oturuyorsun acaba, kent 2'den kabul ederler mi?
Biraz uzakta, Bornova Mevlana Mahallesi'nde oturuyorum, oradan kabul edip etmeyeceklerini maalesef bilemiyorum ama Manisa sınırına yakın bir yerde oturan birini kabul etmişlerdi.

Okulun olduğu yer pek hayırlı olmasa da okulun kalitesini hiçbir şekilde düşürmüyor. Yürüme mesafesinde point Bornova AVM var.

Reis ben liseyi kazandım bana lise hakkında bilgi verebilir misin lütfen bir de öyle çok kabadayı var mıdır orada ezerler mi insanları öğretmenleri falan nasıldır.

Geri
Yukarı