Alman Lisesi Nasıldır?

batuhan akbas

Hectopat
Selamlar. Bu sene LGS’ye girdim ve görünen o ki aldığım puanla Alman Lisesi’ne girebiliyorum. Bu okulda okumuş, okuyan veya hakkında bilgi sahibi olan birileri varsa okulu anlatabilirler mi? (Avantajlar ve dezavantajlar olarak.)

Sadece bu okulda ve bu statüdeki okullarda okuyan öğrenciler Türk- Alman Üniversitesine girebiliyor bildiğim avantajı bu.

Liseyi özel olarak okumak biraz saçma geliyor bana. O parayı oraya verene kadar bankadan birikim hesabı açıp oraya altın vb. şeyler koyup birikim yapmak gelecek için daha iyi olabilir veya erkenden emekli ücretini yatırmaya başlasan emekli maaşını daha erken alabilirsin. Bizde para bol diyorsan orası ayrı.

Selam. Bu sene LGS'ye girdim ve görünen o ki aldığım puanla Alman Lisesi'ne girebiliyorum. Bu okulda okumuş, okuyan veya hakkında bilgi sahibi olan birileri varsa okulu anlatabilirler mi? (Avantajlar ve dezavantajlar olarak.)

Hangi liseyi sectin? Bir de beyoglundaki alman lisesini kazanip egitimimizi Almanya'da devam ettirebiliyor muyuz yoksa liseyi beyoglunda mi bitir meliyiz?

Yeni konular

Geri
Yukarı