CİMER şikayeti Emniyet Genel Müdürlüğüne sevk edildi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
TCK m. 216/3: Halkın bir kesiminin benimsediği dini değerleri alenen aşağılayan kişi, fiilin kamu barışını bozmaya elverişli olması halinde, altı aydan bir yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

TCK m. 216/3: Halkın bir kesiminin benimsediği dini değerleri alenen aşağılayan kişi, fiilin kamu barışını bozmaya elverişli olması halinde, altı aydan bir yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.
Yasak ama umurlarında değil.

Hocam şu anda yanlış olan bir şeyin doğruluğunu konuşuyoruz.

CİMER'e şikayet çok kolay olduğu için herkes şikayette bulunuyor, uzun sürmesi normal. Fakat yaptığına gelirsek; Helal olsun, bu kişilerden 1 kişi bile eksilse (Yani yapacak cesareti kırılsa.) benim için çok mutlu bir olaydır.

Neyse hocam dediğim gibi peşine düşmeyin boşa uğraşırsınız düştünüz diyelim sağlam avukat tuttu mu boş boşa kaybeder paranız gider. Böyle işlerle uğraşmayın hayatınıza bakın.

CİMER'e şikayet çok kolay olduğu için herkes şikayette bulunuyor, uzun sürmesi normal. Fakat yaptığına gelirsek; Helal olsun, bu kişilerden 1 kişi bile eksilse (Yani yapacak cesareti kırılsa.) benim için çok mutlu bir olaydır.
Göz ardı et tuşuna basma zamanı gelmiş, insanların dininiz hakkında ne belirttiği suç olmamalıdır. Ki zaten kendinizle çelişiyorsunuz Hristiyan şahıslara laf atarak.

Hakaret ifade özgürlüğüdür, iftira değildir. Hakaret hedefi küçültmez, zan altında bırakmaz, hiçbir etkisi olmaz.

Şimdi soruyorum CİMER'den ort olarak ne zamana kadar sonuç alırım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı