İlçe emniyet müdürlüğüne sevkedilen başvuru nasıl iptal edilir?

Çapkın Kont

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaş grubundaki biri benim T.C'mi annemin babamın T.C.'sini ifşalamıştı panel kullanarak. Bende sinirlenerek olayın tazeliği ile CİMER'e şikayet etmiştim. Şu an İlçe Emniyet Genel Müdürlüğü'ne sevk edilmiş. Şu ana kadar sıkıntı yoktu fakat çocuk aşırı pişman, korkmuş durumda, her gün gelip özür diliyor. Babamla konuştum iptal edelim dedi. Nasıl iptal edebilirim?
Normalde 150'yi arayıp iptal edilebiliyormuş fakat şu an iş CİMER'den çıkmış anladığım kadarıyla.
Screenshot_2023-04-12-17-02-59-440.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaş grubundaki biri benim T.C'mi annemin babamın T.C.'sini ifşalamıştı panel kullanarak. Bende sinirlenerek olayın tazeliği ile CİMER'e şikayet etmiştim. Şu an İlçe Emniyet Genel Müdürlüğü'ne sevk edilmiş. Şu ana kadar sıkıntı yoktu fakat çocuk aşırı pişman, korkmuş durumda, her gün gelip özür diliyor. Babamla konuştum iptal edelim dedi. Nasıl iptal edebilirim?
Normalde 150'yi arayıp iptal edilebiliyormuş fakat şu an iş CİMER'den çıkmış anladığım kadarıyla.
Eki Görüntüle 1737416
İptal etmeyin.

Her şeyini ifşalıyor şaka yapıyor ve o bir arkadaş öyle mi?

Eğer bir yerde paylaşmayıp sadece arkadaşına bak buldum deyip dalga geçmek amaçlı kullandıysa çocuklar arasında olabilecek bir şey. Bunun için çocuğun sicilini kirletmek insafsızca olur. Ama bir yerlerde paylaştıysa orası ayrı.

Yeni konular

Geri
Yukarı