CİMER'de ihbar eden kişi görülebilir mi?

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Atatürk'e hakaret edenleri CİMER'den ihbar edeceğim (bir şey çıkmaz demeyin, yine de yapacağım bunu) benim ihbar ettiğim şahıs(lar) benim adımı, soyadımı öğrenebilir mi? Yani kimin şikayet ettiğini bilebilirler mi? Bir sorum daha olacak, ben ihbarı yaptıktan sonra ekstra bir prosedür çıkar mı? Mesela emniyet ya da adalet bakanlığı'nın beni araması, bana soru sorması vs. gerekmez değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Atatürk'e hakaret edenleri CİMER'den ihbar edeceğim (bir şey çıkmaz demeyin, yine de yapacağım bunu) benim ihbar ettiğim şahıs(lar) benim adımı, soyadımı öğrenebilir mi? Yani kimin şikayet ettiğini bilebilirler mi? Bir sorum daha olacak, ben ihbarı yaptıktan sonra ekstra bir prosedür çıkar mı? Mesela emniyet ya da adalet bakanlığı'nın beni araması, bana soru sorması vs. gerekmez değil mi?

Ceza yemezler Cumhurbaşkanı'na sövenlere ceza verilir Atatürk'ü pek umursadıklarını sanmıyorum en fazla vakit kaybedersin.

Cimer alakalı kuruma, sizin durumunuzda emniyete iletir bırak adınızı soyadınızı çoğu zaman o kadar sansürlerler ki şikayeti bile anlayamaz yollanan kurumlar. Bir sıkıntı çıkmaz merak etmeyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı