CİMER'e şikayet yapıldığı zaman süreç nasıl işler?

emrecelebi

Decapat
Daha fazla  
Valorant oynarken karşı takımdan 2 kişi sebepsiz yere çok ağır küfürler etti bende bilerek etmedim ama 16 yaşındayım. CİMER'e şikayet etsem herhangi bir şeyle uğraşıyor muyum? Yoksa tamamen kendi kendine CİMER hallediyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kişiye hakaret ise CİMER kendi kendine halletmiyor. Gidip şikayetçi olman lazım. Eğer allaha, şehitlere falan küfür ediliyorsa CİMER şikayetinden sonra ekstra bir şey yapmak gerekmiyor.

Kişiye hakaret ise CİMER kendi kendine halletmiyor. Gidip şikayetçi olman lazım. Eğer allaha, şehitlere falan küfür ediliyorsa CİMER şikayetinden sonra ekstra bir şey yapmak gerekmiyor.
Peki ben şimdi 17 yaşıma girmeme 3-4 ay var eğerki şikayet edersem bu konu nerelere kadar gider ve ailem bunu öğrenir mi?

Peki ben şimdi 17 yaşıma girmeme 3-4 ay var eğerki şikayet edersem bu konu nerelere kadar gider ve ailem bunu öğrenir mi?
Açıkçası hiçbir yere gitmez konu, CİMER'de bu konuyu işleme alan bir kişi bile olmayacağının garantisini veriyorum. Devlet için bununla uğraşmak, kaynak israfı. Eğer kişiye hakaret varsa ve düzgün bir avukatla gidip şikayetçi olursan ancak işleme alınır ve aylar sürer.

Ancak eğer karşı taraf gerçekten milli güvenlik sorunu teşkil edecek tehditler (okul saldırısı, terör eylemi, toplu katliam tehditleri vb.) yaptıysa CİMER bununla uğraşır. (Tecrübe ile sabittir)

Son düzenleme:
Devlet kurumlarını gereksiz konularla meşgul etmeyin. Çok takıldıysanız avukat tutup suç duyurusunda bulunun.

Süreç işlemez bakan eden yok. 20 kişinin işine 600 kişi koydukları yerde zaten birsey beklememek lazım. Aha bunlar dolandırıcılar bunlar teleofn numaraları bunlar da kayıtlar desen yine birsey olmaz.

Sadece CİMER hiç bir şey yapmaz. Kanıtlarınla beraber savcılığa TCK 125. maddesinden dava açarsın, onunla da uğraşmazlar bile zaman kaybı olur.

Youtube valorantta biri davacı olmuştu karşı taraf Allah, şehitler, akp ne varsa düz gitmiş. Şahsı bulmuşlar. Yurt dışında Türk müş. Gıyabında dava görülmüş. TC ye iniş yaptığı anda sanırsam alacaklar. Detayları unuttum videoyu izlersiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı