CİMER'e şikayet edilmek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Biliyorum işkenceci olmadığını sadece hak ettiklerini veriyor o kadar hem çok merhametli bir insandır kendisi😄.
Kesinlikle. Oraya girenlerin masum olduğuna inanan insanlar hâlâ var, Askeri tip Cezaevine masum biri nasıl girebilsin? Genelkurmay Başkanlığı Genel Sekreterliği tarafından yapılan açıklama;

''Binbaşı Esat Oktay Yıldıran kendisine verilen görevleri kanun, yönetmelik ve diğer yasal mevzuat içinde en iyi şekilde yapmak için çaba gösteren, her görevde komutan ve amirlerinin takdirini kazanmış, Atatürk ilke ve inkılaplarına yürekten bağlı, Türk vatanının bölünmezliğine inanmış çok kıymetli bir subay olarak isim yapmıştır ve daima da böyle anılacaktır. Görevli olduğu süre içinde cezaevinde örgütlerin kendi iç hesaplaşmalarından ileri gelen bazı olaylar olmuş, bu olaylar ve sonrasından çeşitli defalar yapılan şikayetler inceletilmiş ve hiçbir olayın yasal soruşturma veya yasal işlem dışında tutulmadığı görülmüştür.''

Kesinlikle. Oraya girenlerin masum olduğuna inanan insanlar hâlâ var, Askeri tip Cezaevine masum biri nasıl girebilsin? Genelkurmay Başkanlığı Genel Sekreterliği tarafından yapılan açıklama;

''Binbaşı Esat Oktay Yıldıran kendisine verilen görevleri kanun, yönetmelik ve diğer yasal mevzuat içinde en iyi şekilde yapmak için çaba gösteren, her görevde komutan ve amirlerinin takdirini kazanmış, Atatürk ilke ve inkılaplarına yürekten bağlı, Türk vatanının bölünmezliğine inanmış çok kıymetli bir subay olarak isim yapmıştır ve daima da böyle anılacaktır. Görevli olduğu süre içinde cezaevinde örgütlerin kendi iç hesaplaşmalarından ileri gelen bazı olaylar olmuş, bu olaylar ve sonrasından çeşitli defalar yapılan şikayetler inceletilmiş ve hiçbir olayın yasal soruşturma veya yasal işlem dışında tutulmadığı görülmüştür.''
Zaten o görevi kenan evren ve kemal yamak verdi.

Kesinlikle. Oraya girenlerin masum olduğuna inanan insanlar hâlâ var, askeri tip cezaevine masum biri nasıl girebilsin? Genelkurmay başkanlığı genel sekreterliği tarafından yapılan açıklama;

"Binbaşı esat oktay yıldıran kendisine verilen görevleri kanun, yönetmelik ve diğer yasal mevzuat içinde en iyi şekilde yapmak için çaba gösteren, her görevde komutan ve amirlerinin takdirini kazanmış, Atatürk ilke ve inkılaplarına yürekten bağlı, Türk vatanının bölünmezliğine inanmış çok kıymetli bir subay olarak isim yapmıştır ve daima da böyle anılacaktır. görevli olduğu süre içinde cezaevinde örgütlerin kendi iç hesaplaşmalarından ileri gelen bazı olaylar olmuş, bu olaylar ve sonrasından çeşitli defalar yapılan şikayetler inceletilmiş ve hiçbir olayın yasal soruşturma veya yasal işlem dışında tutulmadığı görülmüştür."

Bir sivilin askeri tip ceza evine girmesi bildigin sivilin imrali ceza evine girmesi gibi bir şey. Not apocu degilim.

Son düzenleyen: Moderatör:
5816 sayılı kanundan ceza yiyebilirsin. Hakaret etmişsin çünkü.
aga bi ara discorddaydım bi tane - 10 iq ----- yiyosa 5816 yı kaldırsınız demisti 2 3 genc kadir popcornun mezarına sıcmıslar b**** yiyim ben onların ellerine saglık

Hayır kardeşim tamam içerisinde hakaret olabilir ama senin yaptığın davranışın doğru olduğu anlamına gelmez sadece duygularını yanlış bir şekilde ifade etmiş tabii bu senin gibi türklerin anlayışıyla suç.
Kardeş falan değiliz ki seninle, belli ki sen Türklere saygı duymayan pasif agresif bir insansın. Eminim ki senin kökenini,kişiliğini,görüşlerini,değerlerini,milletini bilsem ben böyle bir cümle kurup senin gibi ayrımcılık yapmazdım merak etme.
tabii bu senin gibi türklerin anlayışıyla suç.
Bence şu an sen bile ne dediklerinin neyi savunduğunun farkında değilsin, ben sevmek zorunda mı diyorum düzgün oku yazdığımı. Atatürk'e, Şehitlere, Allah'a İsa'ya v.s. herhangi bir Milli/Dini değere böyle saçma sapan hakaretler etme hakkı saygı duymayan insanlara serbest mi ? Eğer bu konuyu açan belli ki küçük yaştaki insan ceza alıp şikayet edilmekten korkuyorsa neden böyle bir hakaret ediyor Milli değere ? neden gelip burada "ceza alır mıyım ?" diye konu açıyor ?. Bu durumun savunulucak, uzatılacak bir tarafı yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı