Çin iPhone'unun eksileri var mı?

Dostlar ürünün menşei ne fark eder Vietnam, China , İsviçre ürün hepsiyle aynı birebir kalitede üretiliyor. Arkadaşın dediği gibi de
Bunlar sorun değil, bölgesel farklılıklar. Harika bir cihaza sahipsin ve harika denebilecek fiyata almışsın, hayırlı olsun 🧿
Tamemen bölgesel farklılıklar var. Bende 3-4 gün önce aldım 20K vergi fiyatlarına rağmen türkiye için 10K ucuza geldi ve şöyle söyleyim. TR' den satın alıpta kullanamadığınız tüm uygumaları ve özellikleri destekliyor. Çift fiziksel sim ve e-sim'e sahip. Tek farkı şuan uygulama indirdiğinde Sağdan onaylama çift tık ister yada Wifi yerine wlan yazar. Bunlarıda bildirimden kapatabilirsin zaten zamanla yapay zeka yazılımsal olarak sormamayada başlayabiliyor.

Bundan önceki telefonumda Xperia Z2 Hepsiburada dan satın almıştım. Vietnamdan geldi fakat made in China. 2015den itibaren kullanıyordum hala da taş gibi kaç kere yerlere düşmüştür. Kaçkere su altı çekimleri. Güle güle kullan dip not olarak da hangi sene bilemiyorum bir yerde görmüştüm verilere göre dünyada en fazla üretim Çin ve japonyadan çıkıyor apple ayda ürettikleri oranları şaşırırsınız... Güle güle kullanabilirsin.

"Sanırım" sadece sesli FaceTime desteklemiyormuş.
Alakası yok dostum tanıdığım bir arkadaş getirtiyor yurt dışında farklı yerlerden CH yazan kod çinde üretilmiş anlamına geliyor belki ürün ABD'de satılıyor "X" bir avrupa ülkesinde de aralarında. Farklar var 6 tane bahsettiğine göre PLUS + gibi düşün son sürüm bahsettiğim sim özellikleri ve Face Time sesli ve görüntülü Face ID hepsinin bir kaç program vardı adı aklıma gelmediği TR'de problem yaşadığın aplikasyonları bile kullanabiliyorsun.

Bende de çin mevcut maalesef, son gün aceleyle bakmadan almış bulundum.
Bu durumu aşmanın bir yolu var mı?
Dostum sesli Facetime yok model numarasını söylersen yardımcı olabilirim / sonra CH ise sesli facetime olmaz. Wi-fi yerine wlan yazar bu. Kalite üretim bandında birebir Avrupa ürünleri ile aynı kalitede üretiliyor. Sadece bölgesel farklılıklar görüntülü facetime var.

Artı yanlarına gelince çift nano sime sahipsin kayıt ettirmeden 8 ay 4+4. 1 sene içinde kullabilirsin. Her sene bu hakkın var ara telefon alırsın 4 ay için kayıtsız yıllarca kullanırsın. Bazıları e-sim birde nano fiziksel sim oluyor. Onlarda bunlar çalışmayabiliyor e-sime taktı arkadaş 4 ay bitince fiziksel simi taktı işe yaramadı bir 4 ay daha gelmedi. Sende bu durum risksiz.

Dostum sesli Facetime yok model numarasını söylersen yardımcı olabilirim / sonra CH ise sesli facetime olmaz. Wi-fi yerine wlan yazar bu. Kalite üretim bandında birebir Avrupa ürünleri ile aynı kalitede üretiliyor. Sadece bölgesel farklılıklar görüntülü facetime var.

Artı yanlarına gelince çift nano sime sahipsin kayıt ettirmeden 8 ay 4+4. 1 sene içinde kullabilirsin. Her sene bu hakkın var ara telefon alırsın 4 ay için kayıtsız yıllarca kullanırsın. Bazıları e-sim birde nano fiziksel sim oluyor. Onlarda bunlar çalışmayabiliyor e-sime taktı arkadaş 4 ay bitince fiziksel simi taktı işe yaramadı bir 4 ay daha gelmedi. Sende bu durum risksiz.
Merhaba,
Bilgilendirme için teşekkür ederim.
ch/a ile bitiyor.
Kaydını yaptım eski fiyattan:)
Eksikliğini farkettim sesli facetime’ın bu sesli facetime için bir yol var mı?
Yani yazılımsal olarak kapalı muhtemelen sonuçta anakart vs. aynı olmaması için bir sebep yok.

Merhaba,
Bilgilendirme için teşekkür ederim.
ch/a ile bitiyor.
Kaydını yaptım eski fiyattan:)
Eksikliğini farkettim sesli facetime’ın bu sesli facetime için bir yol var mı?
Yani yazılımsal olarak kapalı muhtemelen sonuçta anakart vs. aynı olmaması için bir sebep yok.
Onu bende bilmiyorum donanımsal bir farkı yok asya versiyon olduğu için za/a olsaydı hongkong çıkışlı onlar direk avrupa sürümü ile aynı

Onu bende bilmiyorum donanımsal bir farkı yok asya versiyon olduğu için za/a olsaydı hongkong çıkışlı onlar direk avrupa sürümü ile aynı
Maalesef böyle olduğunu bilmiyordum bunu araştıracağım çünkü tüm ailemde iphone mevcut ve sesli facetime kullanıyordum sık sık hatta çoğu zaman şebekeden daha net görüşmeler yapıyorum.
Eğer bir çözüm bulursam bunu buraya aktarağım.

Merhaba hocam, bende dün itibariyle 256 modelini çift simli CH modelini 30.000 TL aldım, sonradan araştırınca CH Modellerinde face time arama ile ilgili sorunlar olduğunu gördüm, ürün henüz ulaşmadı iptalde edebilirim arkadaşımdan kapalı kutu gelecek, aklıma öyle bir kurt düştü iptal etmelimiyim yoksa sorun yaşamam değil mi fikirlerinizi almak istedim.

Merhaba hocam, bende dün itibariyle 256 modelini çift simli CH modelini 30.000 TL aldım, sonradan araştırınca CH Modellerinde face time arama ile ilgili sorunlar olduğunu gördüm, ürün henüz ulaşmadı iptalde edebilirim arkadaşımdan kapalı kutu gelecek, aklıma öyle bir kurt düştü iptal etmelimiyim yoksa sorun yaşamam değil mi fikirlerinizi almak istedim.
Ürün sıfır mı, hocam bir tek sesli face time desteklemiyor onun dışında problem yok. Çift fiziki simli

Evet ürün sıfır ve çift fiziki simli. Daha önce telefon aldığım bir arkadaşımdı uygun fiyattan yolladı. 30000 e alınabilecek bu şartlarda en iyi telefon galiba.
Aynen öyle hocam vergi ödemesende her sene 8 ay kullanırsın pro max ise iyi fiyata almışsın devam et derim kullanmaya

Yeni konular

Geri
Yukarı