Çin Kapılarını Kapattı

O kadar riskli olsa bu işi yapacaklarını zannetmem. Ki olma ihtimali var diyelim. Gıdalar bu patlama gerçekleştiği andan itibaren biter. Herkes yığın yığın, stoklama yapar. Evlerden çıkamayız, hayalet ülke oluruz. 7581 TL alışveriş yapmışlar bu virüste çok büyük bir olay da sen düşün. Herkes kendini düşünüyor bu devirde. Umalım ki, gerçekleşmesin.
Umarım hocam, ama ben halkımızın yine de sokaklara çıkacağının kanaatindeyim. Neden bilmiyorum (biliyorum, yeri değil burası) ama öyle geliyor bana. Evi dahi havalandıramayız öyle durumda Allah korusun.

O kadar riskli olsa bu işi yapacaklarını zannetmem. Ki olma ihtimali var diyelim. Gıdalar bu patlama gerçekleştiği andan itibaren biter. Herkes yığın yığın, stoklama yapar. Evlerden çıkamayız, hayalet ülke oluruz. 7581 TL alışveriş yapmışlar bu virüste çok büyük bir olay da sen düşün. Herkes kendini düşünüyor bu devirde. Umalım ki, gerçekleşmesin.
Varya şimdi kesin seneye o santral patlar.

Umarım hocam, ama ben halkımızın yine de sokaklara çıkacağının kanaatindeyim. Neden bilmiyorum (biliyorum, yeri değil burası) ama öyle geliyor bana. Evi dahi havalandıramayız öyle durumda Allah korusun.
15 Temmuz vakası değil bu. Ki hamile olduğunu düşün, çocuğun ne gibi bir hastalığı olacağını bilemezsin. Temiz, havadar kalmış yerler de yaşamı sürdürmeye devam ederiz. Diye düşünüyorum.

O dediğin olsa bırak dışarı çıkmayı, evdeyken tuvalete s*çmaya gidemezler.

Çin'in kapılarını açmak istiyorum.
7CAF030D-B47C-40E7-A56A-F10A9E7E45D2.jpeg

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı