Çözüldü Çin versiyon iPhone 15 IMEI eşleşme sistemi nasıl çalışır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kalerman

Femtopat
Daha fazla  
1 fiziksel 1 eSIM iPhone 13 ve üzeri modellerde bildigim kadariyla fiziksel veya eSIM tek takılınca direkt 1. IMEI ile eşleşiyor, 2. IMEI'yi kullanmak için 1. IMEI'de esim veya fiziksel takili olmasi gerekiyor. Buradaki sorum Çin versiyon fiziki çift SIM kartli iPhone 15 de bu durum geçerli mi? SIM kartı 2. Slota takarsak 2. IMEI ile mi eşleşir yoksa 2. IMEI ile eşleşmesi için 1. SIM kart yuvasini doldurmak mi gerekiyor? Cevaplarinizi bekliyorum.

Eğer ikinci IMEI'yi kullanmak istiyorsanız birinci IMEI'ye RedteaGO'dan e SIM satın alabilir ve orayı doldulabilirsiniz. Sonra ikinci IMEI kısmına asıl e SIM'i yerleştirebilirsiniz ama Çin sürümü hakkına çok bilgim yok galiba böyle yapılıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer ikinci IMEI'yi kullanmak istiyorsanız birinci IMEI'ye RedteaGO'dan e SIM satın alabilir ve orayı doldulabilirsiniz. Sonra ikinci IMEI kısmına asıl e SIM'i yerleştirebilirsiniz ama Çin sürümü hakkına çok bilgim yok galiba böyle yapılıyor.
Dedigim gibi hocam bunu biliyorum, benim sorum cift fiziki model icin.

Merhaba dediğiniz gibi oluyor. Çin cihazlarında 1. IMEI yuvasını doldurmana gerek yok. 2.'ye takarsan direkt 2. IMEI ile eşleşir.
@KİNGSEMİH semih hocam, abd modeli 13 pro cift e simli cihazda ayni yontem ile 8 ay kullanabiliyoruz dogru mudur? 4 ay bitince redtigodan gecici esim aktif edip, akabinde operatorun esimi 2. Imeiye geciyor?

semih hocam, abd modeli 13 pro cift e simli cihazda ayni yontem ile 8 ay kullanabiliyoruz dogru mudur? 4 ay bitince redtigodan gecici esim aktif edip, akabinde operatorun esimi 2. Imeiye geciyor?
Evet hocam doğrudur fiziksel ya da e sim fark etmez her sim için 4 ay yani toplamda 8 ay hakkınız oluyor. Evet öyle oluyor.

Geri
Yukarı