Çince Sahte 360 Total Security Kaldıramıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

boracopur

Hectopat
Daha fazla  
İnternetten bir program indirdim. Onu yükleyince bir sürü Çince program yüklendi. Diğerlerini kaldırdım ama bunu kaldıramadım.

Aaaasdsız.jpg

Güvenli modda bilgisayarı başlatın ve programı siliniz. Daha sonra Malwarebytes ile sisteminizi taratın.

Program yüklemelerinde en ufak bir dikkatsizlik bu tür dertler açıyor insanın başına malesef, birincisi yac adlı programı kaldır hem gereksiz hemde boşuna pcni yorar, ikincisi' de adware cleaner indir ve pcni onla tarat bulduklarını sil ve her programa güvenip yükleme yapma yoksa virüslerden kurtulamazsın.

Dediğim gibi bir uygulama yüklerken bunlar yüklendi nasıl kaldıracağımı hala bulamadım. YAC adlı programı kaldırdım dediğiniz gibi. Program ekle kaldırda çıkmıyor. Birde uygulama kaldırma programı yükledim Revo Uninstaller adında ondada yok bu uygulama. Uygulamanın dosya konumunda kendi uninstallerini deniyorum yine bir sonuç alamıyorum...
Adadssız.jpgBunu açtığımda alttaki foto açılıyor.
Adafsddssız.jpgBurdan sonrada uygulama açılıyor.
Adsfdsız.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
2. resimde, sol alttaki mavi yazıya mı tıklıyorsunuz? Kaldırma seçeneğini çoğu zaman sönük yaparlar muhtemelen sol alttaki mavi yazı kaldırma seçeneğidir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı