Çin'de yeni virüs! Xian şehrinde 13 milyon kişi çok sıkı karantinada ve alev silahları ile dezenfekte yapılıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Irkçılık yapmaya ne gerek var pardon da? Senin kullandığın teknolojik ürünlerin %99'unu bu Çinli arkadaşlar üretiyor. Bu mesajı da bir Çin ürününden yazdın muhtemelen. İğrençlik yapmayın.

Irkçılığı meşrulaştırmaya mı çalışıyorsunuz acaba? @Catastrophe

Hantavirüsü yeni bir virüs değil. Dünyanın her yerinde görülen fare dışkısının kokusundan yayılan tipik bir virüs. Yani dışkı toz haline geldiğinde bunu soluduğunuzda bu virüs size bulaşır. Medyanın gazına gelip abartmanın bir anlamı yok.

Son düzenleme:
Ateşle dezenfekte ediyorlar falan biraz clickbait gibi geliyor bana. COVID 19 ilk çıktığında da Çin'de yere düşüp bayılan zombi gibi insanların haberleri yapılıyordu hatırlarsınız.
Bu yoruma kesinlikle katılıyorum.

Bi' ara Amerika'nın yaptığı bi' atom bombası vardı, Fransa'yı tek seferde yok edebilecek bir bomba denmişti. Şu bombayı Çin'e fırlatında dünya kurtulsun be.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yok abi bizim ülkede herşeyin yalan haber payı var ben anlamıyorum neden böyle yapıyorlar. Şu an onları halka yalan haber veriyorlar diye şikayet etsek biz haklıyız galiba?
Kaynak:
1641879923247.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı