Çin'den ekran kartı alınır mı?

Kaemute

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, AliExpress üzerinden ekran kartı almak istiyorum ilk yurt dışı alışveriş deneyimim olacak fakat bu satıcılar güvenilir mi? Alışveriş yaparsam sorun yaşar mıyım? Fikrim yok açıklamayı okuduğumda gönderimin ücretsiz olduğunu, gümrüğe takılırsa ücretlendirileceğimi yazmışlar, diyelim ki ücretlendirildim bu ücretlendirilmenin fiyatı aşağı yukarı belli mi? Deneyimi olan arkadaşlar veya ufak da olsa fikri olan kişiler yardımcı olursa çok mutlu olurum. Başka güvenilir satıcıların linklerini paylaşmak isterseniz elbette sevinirim RX 580 8 GB var ise sizlerin firkini almadan hareket etmek istemem. İlan linklerini bırakıyorum:

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni video geliyor. Takipçimize sahte ekran kartı satmışlar. :D Kesinlikle önermiyorum. %90 ihtimal ile sahte ( FAKE ) ürün gelecek. Umarım bir ürün gelir. Gelmeme durumuda var tabi.

Yeni video geliyor. Takipçimize sahte ekran kartı satmışlar. :D kesinlikle önermiyorum. %90 ihtimal ile sahte ( fake ) ürün gelecek. Umarım bir ürün gelir. Gelmeme durumuda var tabii.

Geribildirimi iyi bir satıcı mı peki ona rağmen mi önermezsiniz? Attığım linkteki satıcıların ürün geribildirimi iyi görünüyor.

Recep abi videosunuda çekmişti. TR de sotelerden alırken tereddütle alıyoruz Çin'den fake çıkmama ihtimali yok gibi birşey olur herhalde. Bence işi riske atmaya gerek yok.

Geri
Yukarı