Çin'den ekran kartı sipariş edilir mi?

batuhqnsrl

Femtopat
Daha fazla  
Ben ekran kartı alacağım. Çok bütçem yok, işimi görebilecek bir şey lazım. Chrome, pes2013, MC gibi oyunlar oynarım. Çin'den söylemek mantıklı geldi ama güvenemedim. Çakma olsun bir şey olmaz ama işimi görebilecek bir şey lazım. Sizce bu işime yarar mı, nasıl bir şey? Yardımcı olur musunuz?

Aliexpress Ekran Kartı

Edilmez. AliExpress güvenilirdir ancak her ürün alınmaz. Ayrıca attığınız ürün ekran kartı değil. Tutucu. :D İkinci ele yönelin.

1713208422367.png

Mantıklı değil, GT730 1300'e GT610 800 e satılıyor ki bu vergisiz fiyatları. Türkiye de çok daha ucuza bulursun bu kartları.

Ben ekran kartı alacağım. Çok bütçem yok, işimi görebilecek bir şey lazım. Chrome, pes2013, MC gibi oyunlar oynarım. Çin'den söylemek mantıklı geldi ama güvenemedim. Çakma olsun bir şey olmaz ama işimi görebilecek bir şey lazım. Sizce bu işime yarar mı, nasıl bir şey? Yardımcı olur musunuz?

Aliexpress Ekran Kartı

Ürün vergiyle 1700'e geliyor bence değmez iyi bir kartta değil GT 730.

Bu kartların çoğu çok yük altında yorulup sonra lazer ile temizlenen kartlar önermem.

Elimde GT730 vardı 500tl ye sattım. AMD HD4650 ekran kartı var elimde kullanmıyorum uygun fiyata bırakabilirim. dediğin tüm işlemleri de yapar.

Geri
Yukarı