Çin'den gelen kargo açıklaması ne anlama geliyor?

özgün deniz

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar anlayan biri şu son ifadenin ne anlama geldiğini söyleyebilir mi? Benim anladığım gönderi 44 gün sonunda yeni Çin'den çıkmış.(Yok artık diyorum.) Sizce de böyle mi?
Satıcı firma: PCB Way
Kargo: E-Packet (China Post)
Takip Linki: ALL-IN-ONE PACKAGE TRACKING | 17TRACK
Takip Numarası: LV584344559CN

Bu arada paket Çin'deyken güvenlik ihlali sebebiyle iade oldu tekrar kargolandı 😂. Sanki bomba PCB'si bastırdık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam hazır kart zaten kuponum vardı bedavaya geldi neredeyse 4 dolar falan ödedim sanırım. YT'ye Turkduino DIP yazın çıkar. (Kartın daha geleceği yok gibi. 😂 )
Hocam ne gerek vardı normal arduino kartı gibi geldi bana, İade edin bence bir tane sticker alın Türk bayrağı koyun hızlı ve ucuz :D

Hocam ne gerek vardı normal Arduino kartı gibi geldi bana, İade edin bence bir tane sticker alın Türk bayrağı koyun hızlı ve ucuz :D

10 tanesi 4 dolara geldi. Tanesi 7 liraya geliyor. Tanesine 60 lira masrafım oldu malzemeleri hazır bazı şeyler elimde vardı şu an almaya kalksam 2 katı tutuyor. Toplam 67 lira. 67 liraya Arduino bul oradan söyleyeyim 😅. Gerçi böyle de yavaş ve çok ucuz oluyor.

10 tanesi 4 dolara geldi. Tanesi 7 liraya geliyor. Tanesine 60 lira masrafım oldu malzemeleri hazır bazı şeyler elimde vardı şu an almaya kalksam 2 katı tutuyor. Toplam 67 lira. 67 liraya Arduino bul oradan söyleyeyim 😅. Gerçi böyle de yavaş ve çok ucuz oluyor.
Ne için kullanacaksınız peki bende çok soruyom ama kusura bakmayın :D

Geri
Yukarı