Çin'den ürün alırsam Corona virüsü bulaşır mı?

Aliexpress'in yöneticileri ürünlerinde hiçbir problem olmadıklarını söylediler ama ben senin yerinde olsaydım bir müddet Çin'den hiçbir şey almazdım.

Hiç sanmıyorum. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz bence. Aldığınız ürün eğer teknolojik bir ürünse hiç korkmayınız gelene kadar o virüs hayatta kalamaz zaten. Ayrıca Çin denetimin hat safhada olduğu bir ülke sizce bu denli denetim olan bir ülkede gönderilen ürünler ve gönderecek kişi taranmadan mı gönderiliyordur? Düşünsenize dünyanın en büyük üreticilerinden birisisiniz. Gönderdiğiniz ürünlerden virüs bulaşıyor insanlara bu durumda herkes sizden mal almayı durdurur. Çin hükümeti böyle bir riski göze alamayacakları için kesinlikle kontrol ediyordur ürünleri.

Aklıma direkt olarak "Arap sen bir dur ortalık zaten karışık" repliği geldi.. Ben bir sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyorum hocam fakat ne olur ne olmaz, tedbiri elden bırakmamak lazım. Bir müddet beklemeniz daha iyi olacaktır ✌🏼

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı