Cinemaximum Bilet E-Maili Gelmedi

Gunfheum

Kilopat
Makaleler
17
12 Mayıs Çarşamba tarihi için John Wick 3 : Parabellum filmine bilet satın aldım, satın alma esnasında hotmail adresimi girdiğim halde satın aldıktan sonra bilet e-mail olarak gelmedi. Maximum Mobil uygulamasından kontrol ettiğimde biletlerim kısmında gözüküyor ancak hotmail'ime baktığımda gelmemişti. Sebebi nedir? Bir sıkıntı çıkar mı?

Maile gelmese bile uygulama da sipariş kısmına gelmiş. Herhangi bir sorun olacağını sanmıyorum. Eğer bilet sorarlarsa siparişini gösterip girersin.

Spama düşmüş olabilir mi?

Kontrol ettim fakat spamda da yok hocam.

Maile gelmese bile uygulama da sipariş kısmına gelmiş. Herhangi bir sorun olacağını sanmıyorum. Eğer bilet sorarlarsa siparişini gösterip girersin.

Elimde referans kodu var zaten. Maximum Mobil üzerinden satın aldım, biletlerim kısmında gözüküyor ancak Cinemaximum üzerinden baktığımda gözükmüyor. Hotmail'e de hiçbir şey gelmemiş. İlk defa böyle garip bir şeyle karşılaşıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı