Çinli Üreticiden Fantasy One Ekran Kartları: GDDR6X ve Çift GPU

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Innosilicon-Fantasy-One-Ekran-Kartlari-GPU-Cin-1920x740.jpg

Çin menşeili GPU üreticilerinin sayısı gün geçtikçe artarken Innosilicon tarafından geliştirilen Fantasy One GPU çözümleri dikkat çekici görünüyor. Grafik ve bellek çözümleri sunan Çinli Innosilicon, Fantasy One GPU Ürün Basın Konferansıyla birlikte ilk harici ekran kartlarını görücüye çıkardı. Yeni Fantasy One GPU mimarisi, Çinli şirket tarafından sunulan harici GPU çözümlerine birçok yenilik getiren Imagination Graphics […]

Devamı: Çinli Üreticiden Fantasy One Ekran Kartları: GDDR6X ve Çift GPU
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Çift GPU'lar geri mi dönüyor? Kulağa hoş geliyor.

Madencilerin ekran kartı açlığını bir nebze de olsa dindirebilseler iyidir.

Açlığını mı? Daha mı doymadınız be birader. Sahibinden'e girdiğim de ne ilanlar ne kartlar görüyorum. Bu kart çıkmış mı diyorum hala mı yetmiyor size?

Hem ne kadar çıksa hepsini alacaksınız hala aynısını diyeceksiniz. Oyun oynayan adama bir tane yeterli oluyor.

Açlığını mı? Daha mı doymadınız be birader. Sahibinden'e girdiğim de ne ilanlar ne kartlar görüyorum. Bu kart çıkmış mı diyorum hala mı yetmiyor size?

Hem ne kadar çıksa hepsini alacaksınız hala aynısını diyeceksiniz. Oyun oynayan adama bir tane yeterli oluyor.
Ben madenci değilim ki, bunları onlara söyle bana değil. Piyasa ya ne kadar fazla ürün gelirse, talep yavaş yavaş azalmaya başlar. Bu da fiyatların düşmeye başlayacağı anlamına gelir.

Ben madenci değilim ki, bunları onlara söyle bana değil. Piyasa ya ne kadar fazla ürün gelirse, talep yavaş yavaş azalmaya başlar. Bu da fiyatların düşmeye başlayacağı anlamına gelir.

Madencilikte azalacağını düşünüyor musun? :D Adam bir karttan 5 kazanıyorsa ikincisini almayım der mi hiç? :D Yattığı yerden, hiç bir şey yapmadan bir de.

Geri
Yukarı