Cins kedi üretimi yapmak yasal mı?

Ben direk başlığa bakıp yazıya başlamıştım. Adamlar yapıyorlarsa mutlaka belgeleri olmalı. Yoksa yasal değil ve çok büyük ceza ama cezadan kat ve kat fazla vergi borçları olur. Ruhsatları yoksa sıkıntı.
Ben direk başlığa bakıp yazıya başlamıştım. Adamlar yapıyorlarsa mutlaka belgeleri olmalı. Yoksa yasal değil ve çok büyük ceza ama cezadan kat ve kat fazla vergi borçları olur. Ruhsatları yoksa sıkıntı.
Hem almanızı önermem. O hayvana 3 bin TL vererek daha büyük hayv... Ekmeğine yağ sürüyorsunuz. Size tavsiyem yarın biraz mama alın sokak kedilerini besleyin. Bu bir süre devam etsin hem hayvanlarla da bağ kurarsınız. Sonra sevdiğiniz, beğendiğiniz bir hayvanı evinize alırsınız. Para verip sahip olmaktansa biraz emek, yemek verip arkadaş olun gibisinden. Para verip sahip olunca emek verdiğiniz bir hayvandan aldığınız mutluluktan daha az mutluluk bile duyabilirsiniz bence. Hem diğer kedilere makbule geçer hem paranızı boşuna harcamamış olursunuz. Hem de kedi sahibi olmanın ne demek olduğunu belki biraz anlarsınız.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı