Cinsel düşünceleri nasıl bırakabilirim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Avrupa'da age of consent 16 civarında, batı ile başlayabilirsiniz sövmeye aslında.

Yanlış batılılaşma bizde yüzyıllardır gelen bir şey zaten. Birkaç kendini bir şey sanan cahil bunları normalleştiriyor etrafındakilere söylüyor iyice yayıyor. Veyahut internet ortamında normalleştiriyorlar. Çok örnek var hocam. Küçücük çocukların beraber olması tecavüz değil sevgili gözüyle bakıyorlar. Ha yanlış anlaşılmasın kız erkek tabiikide konuşabilir arkadaş olabilir sevgili olabilir ama işin cinsel kısmı reşit olduktan sonra başlamalıdır.10.sınıf çocuğu 1 haftalık sevgilisine karım diye çağırıyor. Modernleşme adı altında tüm pislikler yapılmaya başlandı.

Yaş ilerleyince atlatma diye bişey yok geçti o iş, 25 yaşındayım hala ilk zamanlar nasılsam öyleyim sebebi sanırım kadınlarla pek beraber olmadığımdandır. içindeki durumu atlatmanın yolu şu şekilde olacaktır insan bir şeyi elde edince artık o sıradanlaşır yani sürekli anatomi çalıştıkça artık senin için bu şeyler sıradan hale gelecek.

Yanlış batılılaşma bizde yüzyıllardır gelen bir şey zaten. Birkaç kendini bir şey sanan cahil bunları normalleştiriyor etrafındakilere söylüyor iyice yayıyor. Veyahut internet ortamında normalleştiriyorlar. Çok örnek var hocam. Küçücük çocukların beraber olması tecavüz değil sevgili gözüyle bakıyorlar. Ha yanlış anlaşılmasın kız erkek tabiikide konuşabilir arkadaş olabilir sevgili olabilir ama işin cinsel kısmı reşit olduktan sonra başlamalıdır.10.sınıf çocuğu 1 haftalık sevgilisine karım diye çağırıyor. Modernleşme adı altında tüm pislikler yapılmaya başlandı.
Bunları dile getirince ister müslüman ister ateist olalım, yobaz, homofobik,Modernite düşmanı ilan ediliyoruz.

Bunları dile getirince ister Müslüman ister ateist olalım, yobaz, homofobik, modernite düşmanı ilan ediliyoruz.

Bu gerçekleri kabul edemeyen cahiller böyle diyor hocam. Biz doğru olup doğru olanı göstermeye çalışalım. Olması gereken budur işlerine gelmiyor.

Amaan, boşver alayını.

30 seneye Avrupa ve Amerika'da toplum kavramı kalmadığında görecek alayı ne olduğunu.

Bu zihniyetle zaten kadını ancak bir cinsel obje, kendinizi de zevk-ü sefacı bir tohum fabrikasının ötesinde görmenize şaşırırım.

Kadın veya kızın bana gelip kendini sunması benim gözümde o kız veya kadının özünde cinsel obje olduğunu kanıtlar. Şu ana kadar bir kıza gidip gel seni böyle böyle yapayım demedim onu da belirteyim olayları kızlar kendileri bu noktaya getiriyor buna ne demeli?

Hocam işi bilmek derken tecavüzden bahsediyorsunuz sanırım. O yaşlarda bir kızın böyle bir şey yapacağını sanmıyorum.

Emin ol benden senden fazla biliyor 15-16 yaşındaki kızların bildiklerini tahmin edemezsin sana öyle söyleyeyim. İşi bilmek derken tecavüz değil yaklaşım şeklinden bahsediyorum hiçbir insana zorla bir iş yaptıramazsın kendi ayağına gelir.

Şu ana kadar bir kıza gidip gel seni böyle böyle yapayım demedim onu da belirteyim olayları kızlar kendileri bu noktaya getiriyor buna ne demeli?
15 Yaşında konuyu cinselliğe getiren bir kızla niye ilişkiye girersin ki?

Emin ol benden senden fazla biliyor 15-16 yaşındaki kızların bildiklerini tahmin edemezsin sana öyle söyleyeyim. İşi bilmek derken tecavüz değil yaklaşım şeklinden bahsediyorum hiçbir insana zorla bir iş yaptıramazsın kendi ayağına gelir.
Nerede yaşadığınızı çok merak ettim.

15 yaşında konuyu cinselliğe getiren bir kızla niye ilişkiye girersin ki?

Muğla bodrum-merkez. 2 il içinde işim olduğu için. Ben o yaşlarda bahsediyorum yanlış anlaşılmasın. Bu arada o dönem bende 16 yaşlarındayken oldu bunlar şu an 23 yaşındayım kendi yaşıtım ve üst yaş insanlar ile takılıyorum sonra sübyancı falan muhabbeti olmasın.

15 yaşında konuyu cinselliğe getiren bir kızla niye ilişkiye girersin ki?

Hocam aslında doğru söylüyor desem yanlış olmaz. Gerçekten de 15-16 yaşındaki sadece kız değil hem erkek hem kızların kafasında neler dönüyor bir bilsen. Bizzat lise ortamından biliyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı