Cinsel isteklik

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar merhaba öncelikle bu konuyu açmak istemezdim ama aileme/ arkadaşlarıma bahsetmekten utanıyorum. Ne yapacağımı bilmediğimden burada konu açmaya karar verdim. Sorunum 3 gündür çok değişik hislerdeyim sürekli cinsellik düşünüyorum, kafam hep oraya gidiyor arada bacaklarıma falan garip his geliyor.

Sürekli mastürbasyon yapma isteği var. Ayrıca normalde mastürbasyon süresi 30 dakika falanken 3 gündür 2 3 dakika zor duruyorum, sürekli bir boşalma isteği var. Cinsel ilişkiye girdiğimi düşünüyorum ama erken bitecek diye endişe oluşuyor daha önce girmedim. Oyun oynadığım zaman ders çalıştığım zaman bir şey hissetmiyorum. Bunun sebebi ne olabilir? Geçici mi? Ve ayrıca düşünmeyle yani psikolojik olabilir mi? Son günlerde hiç rahat değilim canım çok sıkkın aşırı bir stres var, endişe kaygı. Bir de sınavlar gelince iyice şey oldum. Bu sebep olabilir mi?

Yaş 16.
30 Dakika ise normalde çok iyi valla :D. Yaş gereği normal olacağını düşünüyorum, ileride cinsel ilişkide zaten hızlıca boşalacaksınız ilk zamanlarda. Benim bildiğim normali budur zaten. Suyunu çıkarmamaya bakın işin, aşırıya kaçarsanız bağımlılık yapar, buda istemediğimiz bir şey.

Arkadaşlar merhaba öncelikle bu konuyu açmak istemezdim ama aileme/ arkadaşlarıma bahsetmekten utanıyorum. Ne yapacağımı bilmediğimden burada konu açmaya karar verdim. Sorunum 3 gündür çok değişik hislerdeyim sürekli cinsellik düşünüyorum, kafam hep oraya gidiyor arada bacaklarıma falan garip his geliyor.

Sürekli mastürbasyon yapma isteği var. Ayrıca normalde mastürbasyon süresi 30 dakika falanken 3 gündür 2 3 dakika zor duruyorum, sürekli bir boşalma isteği var. Cinsel ilişkiye girdiğimi düşünüyorum ama erken bitecek diye endişe oluşuyor daha önce girmedim. Oyun oynadığım zaman ders çalıştığım zaman bir şey hissetmiyorum. Bunun sebebi ne olabilir? Geçici mi? Ve ayrıca düşünmeyle yani psikolojik olabilir mi? Son günlerde hiç rahat değilim canım çok sıkkın aşırı bir stres var, endişe kaygı. Bir de sınavlar gelince iyice şey oldum. Bu sebep olabilir mi?

Yaş 16.

Kesinlikle normal sadece biraz ara vermeyi dene yediğin yiyecekler bile bu tarz şeyleri ciddi bir şekilde tetikler. Oyun oyna uğraştığın bir şeyler varsa onlarla ilgilen bir süre düşünmemeye çalış, genel olarak çok normal şeyler keyif almaya bak çok takılma.

Yaş 16.
Bana da oluyordu hocam, kendiliğinden geçer.

Hocam gayet normal. Her insanın belirli dönemlerde psikolojik durumu cinsel, iletişimsel veya duygusal durumunu tetikleyebilir. Önerim mastürbasyon istediğinizi bastıramıyorsanız yapmamaya kendinizi zorlamamanız. Yapın gitsin ya. Bunun dışında da bu durum eninde sonunda geçecek. Baktınız geçmedi üroloğa başvurursunuz olur biter. İçiniz ferah olsun. Ergenlikte olur böyle şeyler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı