Cinsel isteklik

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Oyun oynadığım zaman ders çalıştığım zaman bir şey hissetmiyorum.
Sebebi şudur.

Oyun oynadığın, ders çalıştığın zaman bir şeyle ilgileniyorsun. Yani kafan çalışıyor, boş durmuyor. Ne zaman bir boş vaktin olursa, o zaman ihtiyaç olarak hissediyorsun.

Günün tempolu geçse, uğraşacak çok vaktin olsa aklına bile gelmez, emin ol. Ama bu dönemlerde yapılacak şeyler de kısıtlandığı için ekstra bir ihtiyaç varmış gibi hissediyorsun. Hem 16 yaşındasın, cinsel isteğin tavana ulaştığı yaşlarda.

Kısacası, uğraşacak bir aktivite bul ve zaman geçir. 2-3 günde bir yapmaya da çalış. Aslında her gün yapacak ihtiyacın yok, zevkine yapıyorsun sen. 2-3 gün aralıklarla ihtiyaç oluyor aslında.

Bu kadar çok düştüğü için endişelendim zaten :).

Biraz salakça gelebilir tavsiyelerim ama şunları dene.

Bilgisayarın iyiyse oyunlarda sıralı mod a gir aklını oyundaki derecede tutmana yardım eder daima rütbe kasmak gelir aklına (bence çok kötü bir tavsiye ama yaklaşık 10 gün önce PC aldım 7 günü aştı mast yapmayalı yani ben kendimi böyle yönlendiriyorum)

Bir de daha iyi bir tavsiye ne zaman aklına gelirse yatağına yat ve uyumayı dene en az birkaç saat daha dayanmana yardımcı olur.

Arkadaşlar merhaba öncelikle bu konuyu açmak istemezdim ama aileme/ arkadaşlarıma bahsetmekten utanıyorum. Ne yapacağımı bilmediğimden burada konu açmaya karar verdim. Sorunum 3 gündür çok değişik hislerdeyim sürekli cinsellik düşünüyorum, kafam hep oraya gidiyor arada bacaklarıma falan garip his geliyor.

Sürekli mastürbasyon yapma isteği var. Ayrıca normalde mastürbasyon süresi 30 dakika falanken 3 gündür 2 3 dakika zor duruyorum, sürekli bir boşalma isteği var. Cinsel ilişkiye girdiğimi düşünüyorum ama erken bitecek diye endişe oluşuyor daha önce girmedim. Oyun oynadığım zaman ders çalıştığım zaman bir şey hissetmiyorum. Bunun sebebi ne olabilir? Geçici mi? Ve ayrıca düşünmeyle yani psikolojik olabilir mi? Son günlerde hiç rahat değilim canım çok sıkkın aşırı bir stres var, endişe kaygı. Bir de sınavlar gelince iyice şey oldum. Bu sebep olabilir mi?

Yaş 16.

Tebrikler ergenlikte 2'ci seviyeye geçtiniz yeni bölüm için partner bulunuz.

Sebebi şudur.

Oyun oynadığın, ders çalıştığın zaman bir şeyle ilgileniyorsun. Yani kafan çalışıyor, boş durmuyor. Ne zaman bir boş vaktin olursa, o zaman ihtiyaç olarak hissediyorsun.

Günün tempolu geçse, uğraşacak çok vaktin olsa aklına bile gelmez, emin ol. Ama bu dönemlerde yapılacak şeyler de kısıtlandığı için ekstra bir ihtiyaç varmış gibi hissediyorsun. Hem 16 yaşındasın, cinsel isteğin tavana ulaştığı yaşlarda.

Kısacası, uğraşacak bir aktivite bul ve zaman geçir. 2-3 günde bir yapmaya da çalış. Aslında her gün yapacak ihtiyacın yok, zevkine yapıyorsun sen. 2-3 gün aralıklarla ihtiyaç oluyor aslında.

2-3 az bir süre değil mi hafta da 1 olması olabilir.

Ahh be... İstediğiniz kadar para veririm yeterki şöyle konuları burda açmayın arkadaşım.
Kafanızı dağıtın. Düşünmeyin.

Namazı doğru kılmak insanı günahtan uzaklaştırır. Alimler eğer müslüman günaha giriyorsa bunu namazından bulsun (namazını doğru kılmıyor anlamında) demişlerdir. Ellerini aç bir daha yapmayacağım de ve Allah'a sığın.

Ben de bu durumdaydım ama Allah korkusu sayesinde bırakabildim, 9 aydır yapmıyorum ve eskiye göre çok daha iyi hissediyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı