Cinsel yönelim önemli midir?

Galiba cinsel terapi merkezleri diye geçiyor, biraz araştırırsan bulursun internette.
İnsanların hayatını daha da kötüye sokmaktan başka bir şey olmuyor o. Dediğim gibi cinsel yönelim doğuştan belirlenen bir şeydir ve bunu değiştiremezsin. Homoseksüellik tamamen doğal bir şeydir ve hiçbir zararı yoktur.

İnsanların hayatını daha da kötüye sokmaktan başka bir şey olmuyor o. Dediğim gibi cinsel yönelim doğuştan belirlenen bir şeydir ve bunu değiştiremezsin. Homoseksüellik tamamen doğal bir şeydir ve hiçbir zararı yoktur.

Zaten doğal ve beni de bağlamadığı gibi kimseyi ilgilendirmez, ama çocuk sadece kızlardan hoşlanmak istiyorum yazmış.

Nereden baksak hatalı konuşuyorsunuz.

1- Konu sahibinin belki dini bunu yasaklıyor ve bu yüzden bu durumdan rahatsız. Siz ona çözüm önermek yerine normal bir şey deyip geçiyorsunuz.

2- Normal bir şey değil.

3- İçerikleri değiştirerek başka şeyler izlemek değiştirmez demişsiniz. Kaynağınızı bekliyorum.
1- Çözümü olsa önerelim ama var denen çözümler zarar vermekten başka bir işe yaramıyor. Tıbbın kabul ettiği bir şey var mı? Varsa gittiğim doktorlara da anlatabilirsiniz.

2- Her anlamda normal.

3- Siz değiştirdiğine dair kaynak atabilir misiniz? Tıbben değiştirebildiğine dair bir şey yok.

Evet bu dediklerim pek sevindirmiyor ama ne yapabilirim? Kim ister LGBT nefretinin fazla olduğu bir ülkede LGBT bireyi olmayı? Kim ister sizin gibilerle uğraşmayı?

Seçilen bir şey değil bu.
Cinsel yönelim değiştirilmez. Bunlar özentilik. Kendinizi kandırıyorsunuz.
Özenerek olunmuyor zaten.
Bahsedilen biseksüellik ama dediğiniz gibi yine de. Bunu anlatmaya çalışıyorum ben de.

1621257978155.png

1621258129974.png

2 ayda nasıl iki yaş büyüdünüz?

Açtığınız konuların gerçekten tavsiye almak için olmadığı çok bariz.

Yeni konular

Geri
Yukarı