Cinsiyetinizden memnun musunuz?

Cinsiyetinizden memnun musunuz?

• Evet

Oy: 332 86,7%
  • Hayır

Oy: 51 13,3%

• Oy verenlerin toplamı
    383
Kesinlikle memnun değilim. Kadın olsaydım keşke, çünkü erkek olmanın verdiği sorumluluklar bana çok ağır geliyor. Yaşımı başımı almışım, hala bir işim yok. Erkek adam mecbur çalışmak durumunda. Askerliğim sağlık problemlerinden dolayı 1 sene ertelendi.

Kadın olsaydım askerlik yapmazdım, kadınların yoğun olduğu iş kollarında belki işe girerdim. Kişilik özelliklerim çok göze batmazdı, hanım hanımcık kız deyip geçerlerdi. Kadın olsam hayatım daha iyi olabilirdi.

Bir şeyleri üreten - yöneten - çalışan tarafta olmak beni mutlu ediyor, genellemelerden hoşlanmamak ile birlikte insan medeniyetini ileri taşıyan cinsiyetin büyük oranda erkekler olduğu aşikar :) Kendime ve çevreme yetebildiğim için erkek olmaktan ziyadesiyle mutluyum.

Ek olarak erkeğin çirkini belki çok problem değil ancak karşı cinsiyette çirkin olmak hiç istemezdim. Karşı cinsiyetin bir albenisi olmalı, olay zaten biraz da bu çerçevede dönüyor. Riske girmezdim yani sırf bu sebepten ötürü bile :) Daha kötü bir şey çıkmayacağının garantisi yok.
Memnunum ama kız olup online oyunlarda erkeklerle oynama gibi bi' hayalim de yok değil xd.
Seni de medeni cesaretinden ötürü tebrik ederim :D

Yeni konular

Geri
Yukarı