Cinsiyetinizden memnun musunuz?

Cinsiyetinizden memnun musunuz?

• Evet

Oy: 332 86,7%
  • Hayır

Oy: 51 13,3%

• Oy verenlerin toplamı
    383
Dayanıklıyım ama ağlayamıyorum zırlayamıyorum. Başım ağrıyor ve bunalıyorum. Her şeyi içime atıyorum. Birkaç yıl önce sürekli bir şeyleri kafaya takıyordum. Canım acıdığında kimseye belli etmiyorum. 7. Sınıftaki hocamız kızlara çok değer veriyordu. 6. sınıftan 9. sınıfa kadar gerçek arkadaş edinemedim. Annem keşke kız olsaydın diyor bazen. Tenim çok açık ve kışın ellerim yara oluyor. Çok arkadaşım yok. Arkadaşlarımın yanında ben gündemden uzak hissediyorum kendimi. Kız gibi hissetmek değil de bazen kendimi güçsüz, çelimsiz, dayanıkız, ve aşırı duygusal hissediyorum. İşte bu yüzden menmunum.

Son düzenleme:
Kadın hakları kadın hakları diye zırlıyorlar da bence erkeklere daha çok haksızlık yapılıyor bu ülkede. Özellikle de duygusal olanlara. Kadın ağlayınca masum, erkek ağlayınca özgüvensiz. Bu bile ne kadar dandik , vasat bir ülkede yaşadığımızı gösteriyor.

Kadın hakları kadın hakları diye zırlıyorlar da bence erkeklere daha çok haksızlık yapılıyor bu ülkede. Özellikle de duygusal olanlara. Kadın ağlayınca masum, erkek ağlayınca özgüvensiz. Bu bile ne kadar dandik , vasat bir ülkede yaşadığımızı gösteriyor.
Hocam zaten olay ataerkil düşüncenin yıkılması ve cinsiyet eşitliği yaşanması. Feministler diyor ki "ataerkil sistemi yıkalım" ataerkil sistem yıkılırsa bir kadın ağladığında ne oluyorsa erkeğe de aynısı olur.
İki cinse de çok büyük haksızlık yapıyor. Kadınlar daha organize olabildiği için sesi daha çok çıkıyor. Gerçi şimdi çıkıp "erkekler olarak biz de özgürce ağlamak istiyoruz" diye eylem yapılsa en çok yine erkekler saldırır

Şu an gayet memnunum.

Ama ikisi arasında anlık geçiş yapabilseydik efsane olurdu. Böylece bir sürü ilginç şey yapılabilirdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı