Cips bağımlılığına ne yapılmalı?

Karnım tok, zaten cipsin patatesle uzaktan yakından alakası yok, bam başka bir şey cips.

Nasıl yani? Sadece abur cubur yediğin için mi bunlar oldu? İştahım kaçtı.
aynen öyle hocam ne alırsam hepsinden iki tane alırdım gözüm doymazdı. hamburger mi al iki tane tavuk dürüm mü al 2 tane sonra da pc başına geçip saatlerce otururdum ha yürüyüşe çıkardım ama az amabiraz da ırsi bizim ailede karaciğer yağlanması fakat bu safra kesesi bir işe yaramıyor diyorlar ama çok gerekli bir organmış ve boyutu küçük işlevi büyükmüş.

Aynen öyle hocam ne alırsam hepsinden iki tane alırdım gözüm doymazdı. Hamburger mi al iki tane tavuk dürüm mü al 2 tane sonra da PC başına geçip saatlerce otururdum ha yürüyüşe çıkardım ama az amabiraz da ırsi bizim ailede karaciğer yağlanması fakat bu safra kesesi bir işe yaramıyor diyorlar ama çok gerekli bir organmış ve boyutu küçük işlevi büyükmüş.

Hocam teşekkür ederim, artık cips istemiyorum.

Hocam ben biraz g*tü ılıklık sezdim sizde(!) yani biraz fazla rahat ve şımarıksınız. Hiç baba dayağı tattınız mı? 😂

Hayır hocam, da ne şımarıklığı ya? Ben cips alabilmek için okul harçlıklarımı biriktiriyorum.

Kasmayın hocam kendinizi, canınız istediği zaman yiyin. Ne zaman markete gitsem elim cipslere gidiyordu. Şu an hem ekonominin muhteşemliğinden(!) ve sıkıldığımdan dolayı yiyesim bile gelmiyor. 3-4 haftada 1 paket yiyorum ya da yemiyorum bile.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı