Cips önerisi

Çerezos süt mısır. Çerezza'nın da aynı ürünü var fakat aynı kalite de değil.

mısır.JPG

Başlığı yanlış okuduğumu sanıp 4 kere okudum. Cips olarak Doğuş Gıda'nın bir markası vardı (galiba patos) ve Party.

Son zamanlarda chips Master'in yoğrtlu ve yeşillikli olanını çok tercih ediyorum. Laysin fırındanına göre daha güzel fiyatı da diğer cipsler ile hemen hemen aynı (lays, ruffles, doritos), deneyebilrsin. Onun dışında favorim pringlesin mor kutusu olanı (adını hatırlamıyorum.)

En azından %90'ı hava değil :) 6 TL'lik Lay's yerine Pringles almak daha mantıklı.
Evet o doğru. En son Cem Uzan veriyordu :D
Son zamanlarda chips Master'in yoğrtlu ve yeşillikli olanını çok tercih ediyorum. Laysin fırındanına göre daha güzel fiyatı da diğer cipsler ile hemen hemen aynı (lays, ruffles, doritos), deneyebilrsin. Onun dışında favorim pringlesin mor kutusu olanı (adını hatırlamıyorum.)
BBQ adı.

Arkadaşlar merhaba, geçen bir konuda gördüm lays gibi yağlı ruffles gibi kalın olmayan cips seviyormuş arkadaş. O tür cips var mı? Varsa yazın lütfen arkadaş söylediğinden beri babamın kafasını cips olarak görmeye başladım. Kim bilir belki hepimiz bir cips olabiliriz. Neyse saçmaladım. Sevdiğiniz cipsleri atın lütfen.
Pringless.

Yeni konular

Geri
Yukarı