Çirkin bir adam partner bulabilir mi?

Birde bende şöyle bir takıntı var. Güzel kadınlar sadece kaslı parçalı erkeklere bakıyorlar diye düşünüyorum. Kassız, sıradan vücutlu bir adama bakmıyorlar. Asla bakmazlar. Ama ben baya vücut geliştirme yapmama rağmen kaslı bir vücut elde edemedim. Ama zayıf veya şişko değilim, hatta balık etliyim bile diyebilirim.
Güç elde ettin mi peki? Herşey görünüş değildir güç kazandıysan takma kafaya. Ayrıca kaslı erkeklere bakıyorlar demişsin öyle birşey yok .

Kardeşim seni her gün görüyorum sayılır hep sevgili hep partner, bu şeyleri taktıkça bir yere varamazsın. Bence artık başka şeylere yönelmen gerek. Kafanı şu sevgili işlerinden çıkar, kendini işe ver mesela.

Kaç kere bir kızın yanına gidip tanıştın? İnstagramdan yazmaktan bahsetmiyorum çünkü instagramda konuşurken komik biri değilsen kızı eğlendiremiyorsan daha beter sıkarsın kızı. Muhtemelen komik biri değilsiniz. Yapmanız gereken kolaydan başlamak gidip çirkin bir kız bulup onunla konuşun. Konuşma yeteneğinizi geliştirirsiniz en azından. Bir de her şeye bahane bulup durmayın.

Geri
Yukarı