Cities Skylines 2 alınır mı?

Emre_2000

Hectopat
Game Pass üzerinden oynuyorum ve çok eğlenceli. Birinci oyun Steam'de çok modlandi. 2'de atölyeden mod yapılacak mı, hazır 650TL iken alınır mı? Bir de daha ucuza almak için yapabileceğim bir şey var mı?

Dlc'lere çok boğulur mu?

Game Pass üzerinden oynuyorum ve çok eğlenceli. Birinci oyun Steam'de çok modlandi. 2'de atölyeden mod yapılacak mı, hazır 650TL iken alınır mı? Bir de daha ucuza almak için yapabileceğim bir şey var mı?

DLC'lere çok boğulur mu?

Oyunu oynamadım ama gene hayvan gibi fazla DLC gelecektir. Paradox geleneği.%20 oyun %80 DLC.

Dlc'lere çok boğulur mu?
Siz bana tavsiye edin sizce almalı mıyım?Zamlardan önce düşünüyorum.

Oyunu oynamadım ama gene hayvan gibi fazla DLC gelecektir. Paradox geleneği.%20 oyun %80 DLC.

Siz bana tavsiye edin sizce almalı mıyım?Zamlardan önce düşünüyorum.
Ben 1 i çok severek oynamıştım 2'yi de sevdim sadece içerik olarak az buldum. 1 de 5 dlc almıştım ve oyun baya zenginlesmisti. 2 de dlc alma şansım olmayacak ama olursa çok zevkli olacağına eminim. Game pass varsa oynayıp deneyin ona göre alın bence.

Ben alırsam eğer şimdiye kadar aldığım en pahalı oyun olucak ve para sıkıntısı çektiğim şu dönemde beni zorlayacak. O yüzden dlc lerini cikmasini bekleyip tüm dlc leri olan crack mi indirsem diyorum. Kararsızım.

Dlc'lere çok boğulur mu?

Sitelerde satılmadığı sürece ucuza alma yolu yok hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı