Cities: Skylines 2 geliştirici: 60FPS'i ne yapacaksınız?

Madem standartlarınız 30 FPS neden düzeltiyorsun? 30 FPS olmasının doğru olduğunu söylüyorsan kendi yaptığın işin doğru olduğunu söylemek olur. Sonra da düzelteceğini söylüyorsun. Düzeltmek demek hata yaptığın anlamına gelir. Düzeltme yerine geliştirme kelimesini kullanırsan doğru olur. Kendileri ile çelişiyorlar.

İşte diyorum ya. Mantıklı açıklama yamak için açıklama yapmışlar.

RTX 4090 değerlerine gir bak. NVIDIA şirketti kapattırır herhalde bunu gördükten sonra.

Allah razı olsun hocam videodaki ayarları yaptım artık böyle 20 kare de olsa oynayabiliyorum. Gözlük alacağım iki güne ama olsun Cities Skylines 2 bu.

1698507348292.png

RTX 4090 değerlerine gir bak. NVIDIA şirketti kapattırır herhalde bunu gördükten sonra.

Keşke kapatsa. Adam o FPS'i görünce oyunu yapan şirkete dava üstüne dava açar "benim kartımı niye sen Intel HD Graphics performansında gösteriyorsun utanmıyor musun? "diyerek.

Aslında bu konudaki açıklamaya cevap olarak lucifer ın oğlum mayın mı geçiyorsun videosunu atacaktım ama küfürlü içerik olduğu için belki ceza verebilirler diye düşündüm.

Abi yok vallahi adam PS5'i alıyor kaç sene kullanıyor içindeki donanıma oyunu bir güzel optimize edebiliyorlar ama PC'ye gelince bahaneler her sene grafik kartı çıkarıp bi güzel satıyorlar bize adam 4060 alıyor örnek olarak önerilen 4090 ondada fsr açık olsa bile fps yerlerde ne güzel dünya cidden.

Geri
Yukarı