Cities Skylines 2 vs Ultimate Edition

efesimsekk

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Oyunu "Steam'dan" alacağım kesin olarak. Kütüphanemde ömür boyu kalmasını istiyorum. Biliyorsunuz ki standart versiyonu 425 TL, Ultimate ise 765 TL. Sizce içerisinde bulunan birkaç tane yararlı DLC için "bridges, San Francisco, cargo" ile ilgili DLC'ler var. Bunları almaya değer mi? [Not : Birinci oyunda tüm dlclere sahiptim. Yani önünde sonunda tüm dlcleri alıyorum ve tabi artık dlcler bile bir oyun fiyatı ama yine de çok sevdiğim bir oyun olduğu için almayı planlıyorum ama şimdiden bir kısmını almak mantıklı mı çünkü zaten 2024 Q1,Q2 ve Q3 zamanlarında yayınlanacak dlc'ler ]
Teşekkür ederim...

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Oyunu "Steam'dan" alacağım kesin olarak. Kütüphanemde ömür boyu kalmasını istiyorum. Biliyorsunuz ki standart versiyonu 425 TL, Ultimate ise 765 TL. Sizce içerisinde bulunan birkaç tane yararlı DLC için "bridges, San Francisco, cargo" ile ilgili DLC'ler var. Bunları almaya değer mi? [Not : Birinci oyunda tüm dlclere sahiptim. Yani önünde sonunda tüm dlcleri alıyorum ve tabi artık dlcler bile bir oyun fiyatı ama yine de çok sevdiğim bir oyun olduğu için almayı planlıyorum ama şimdiden bir kısmını almak mantıklı mı çünkü zaten 2024 Q1,Q2 ve Q3 zamanlarında yayınlanacak dlc'ler ]
Teşekkür ederim...

Ben ilk oyunu Steam'den aldım sonra bütün DLC'leri crackledim. O DLC'lerin başarımlarını filanda kazanabiliyorum satın almış olmasamda.

Ben ilk oyunu Steam'den aldım sonra bütün DLC'leri crackledim. O DLC'lerin başarımlarını filanda kazanabiliyorum satın almış olmasamda.
crack işi bana biraz sıkıntı geliyor. Yani özellikle yeni çıkacak bir oyunun dlc crackleri nde bir sürü zararlı yazılırım olabilir. Herkes oyunculara güzel oyun zevki yaşatmak istemiyor. Kötü niyetli kişiler de var

Hocam ben oyunlardan birine başlayacağım da hangisi daha güzel sizce.

Hocam ikincisi birincisinin daha güzel görüntüye sahip ve daha detaylı versiyonu. Eğer sıkıntılı optimizasyonlar canını sıkmayacaksa al gitsin ikincisini. Ben en son girdiğimde birçok şeyin dengesi henüz oturmamıştı rakamlarla alakalı problemler vardı yani. Onu da çözdülerse eğer ilk oyuna dönmenin pek bir manası yok ikinci oyunla hayatına devam edebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı