Cities Skylines 2'de küçük kömür santrali güç hattı bağlı değil gözüküyor

Esunshine

Hectopat
Daha fazla  
Cities Skylines 2'de küçük kömür santralinde güç hattı bağlı değil yazıyor, nasıl çözebilirim?

Ekran görüntüsü 2023-12-14 170841.png

Bir de park yeri yapmama rağmen yol kenarlarına araçlarını park ediyorlar, trafik oluşuyor. Bunu engellemenin bir yolu var mı?

Sanırım yüksek gerilim hattından bahsediyor. Hatlar yüksek gerilim ve düşük gerilim olarak ikiye ayrılıyor ve evler, işletmeler, sanayi bölgeleri düşük gerilim hatlarını kullanıyor. Yani evlerde elektrik varsa sorun yok. Yüksek gerilim hattı 80MW üstündeki gücü iletmek veya elektriği ihraç etmek için kullanılır. Yol kenarına ağaç koyabilirsiniz yol bakım menüsünden. Ama mutlaka otopark yapmalısınuz.

Otopark için yeraltı otoparkı koyuyorum ben, hem az yer kaplıyor hem de araç kapasitesi fena değil. Fiyatları bir de en yükseğe çekiyorum kimse şikayet de etmiyor.

Cities Skylines 2'de küçük kömür santralinde güç hattı bağlı değil yazıyor, nasıl çözebilirim?

Eki Görüntüle 2052543
Bir de park yeri yapmama rağmen yol kenarlarına araçlarını park ediyorlar, trafik oluşuyor. Bunu engellemenin bir yolu var mı?
Hocam santralden iki farklı çıkış var. Birisi dışarıya satmak için ana gerilim hattı diğeri de şehre yollardan bağlanan hat. Santrallerin içinde dağıtım için trafo oluyor ama ilerleyen safhalarda şehrin farklı yerlerine daha fazla trafo koymanız gerekebilir.

Yolları ağaçlı yaparsanız veya farklı stillere çevirirseniz araçlar kenara park edemiyorlar.

Geri
Yukarı