Cities Skylines benzeri oyun önerisi

Mkuzi

Decapat
Merhaba arkadaşlar ben Cities Skylines indirmeyi oynamayı çok istiyordum ama bilgisayarım yetmediği için vazgeçtim. Cities Skylines benzeri güzel bir şehir kurma oyunu önerir misiniz ? Banished indirdim fakat oyun belli bir yere geliyor ve tıkanıyor. Hep yiyecek yüzünden kaybediyorum. 2 balıkçı yeri çiftlik tarla yapmama rağmen. Lütfen bir çözüm bulun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu var, hem ücretsiz olacak hem de farklı deneyim olabilir. Tropica 5- Tropica 6 serileri de güzel tavsiye ederim bunlar hem şehir kurma, hem de görevleri yerine getirme olarak güzel bir seri.

Merhaba arkadaşlar ben Cities Skylines indirmeyi oynamayı çok istiyordum ama bilgisayarım yetmediği için vazgeçtim. Cities Skylines benzeri güzel bir şehir kurma oyunu önerir misiniz? Banished indirdim fakat oyun belli bir yere geliyor ve tıkanıyor. Hep yiyecek yüzünden kaybediyorum. 2 balıkçı yeri çiftlik tarla yapmama rağmen. Lütfen bir çözüm bulun.

Aklıma gelen oyunlar:
Anno serisi hariç bütün oyunların linklerini bıraktım bakabilirsin aklıma gelirse ekleme yaparım. Cliff Empire, Sim City ve Kingdoms and Castles oynadım üçüde oldukça keyifli oyunlar listede ki diğer oyunları oynama fırsatım olmadı. Sistemin kaldırır mı? Kontrol etmedim kendin bakarsın artık.

Geri
Yukarı