Çözüldü Cities Skylines "Bir hata oluştu" Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

OktaykinG

Centipat
Yer
Antakya/Hatay
Merhaba Cities Skyline indirdim ve oyuna girmeye çalışınca bu sorunu veriyor. Sorunu nedir?

2022-07-04_14-40-52.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Peki ne yapabilirim, yardımcı olabilir misin? Her şeyi denedim ama yok, olmuyor. Diğer oyunlar açılıyor ama Cities Skylines açılmıyor. Bu sorun bilgisayarı sıfıladıktan sonra başladı bu arada.

Reis, ben çözdüm. Bak şimdi.
1. Adım: Steam'i açın.

2. Adım: Sol taraftan, dosyalarının bütünlüğünü doğrulamak istediğiniz oyuna sağ tıklayın ve Özellikler'e tıklayın.

3. Adım: Özellikler açılınca üst kısımdaki sekmelerden Yerel Dosyalar sekmesine tıklayın.

4. Adım: Ardından gelen ekrandaki "Oyun Dosyalarının Bütünlüğünü Doğrula" butonuna tıklayın.

Sonra eksik dosya iner. Bende 100 MB indi, sonra oldu.
Uyarıdakileri yaptın mı?
Bende aynı sorundan muzdaribim. Benimde dün karşıma çıktı. Ben uyarıda yazanları defalarca yaptım. Framework, VC redist, DirectX hepsi yüklü. Dosya doğrulamasında da bir sıkıntı çıkmıyor ama şöyle bir şey gördüm: steamapp/common/steamworks shared klasöründe vc redist' te yalnızca 2010 gözüküyor, sorun bundan kaynaklı olabilir. Steamworks'ü nasıl güncelleyebilirim?

Bende aynı sorundan muzdaribim. Benim de dün karşıma çıktı. Ben uyarıda yazanları defalarca yaptım. Framework, vc Redist, DirectX hepsi yüklü. Dosya doğrulamasında da bir sıkıntı çıkmıyor ama şöyle bir şey gördüm: steamapp/common/steamworks shared klasöründe vc Redist'te yalnızca 2010 gözüküyor, sorun bundan kaynaklı olabilir. Steamworks'ü nasıl güncelleyebilirim?

Steam'den bir oyun yüklediğin zaman steamworks otomatik güncelleniyor zaten.

Peki ne yapabilirim, yardımcı olabilir misin? Her şeyi denedim ama yok, olmuyor. Diğer oyunlar açılıyor ama Cities Skylines açılmıyor. Bu sorun bilgisayarı sıfıladıktan sonra başladı bu arada.

2. Adım: Sol taraftan, dosyalarının bütünlüğünü doğrulamak istediğiniz oyuna sağ tıklayın ve Özellikler'e tıklayın.

3. Adım: Özellikler açılınca üst kısımdaki sekmelerden Yerel Dosyalar sekmesine tıklayın.

4. Adım: Ardından gelen ekrandaki "Oyun Dosyalarının Bütünlüğünü Doğrula" butonuna tıklayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Sağolasın, bende demin çözdüm. Dosya bütünlüğünü doğrulamayı denemiştim olmamıştı, farklı bi yol buldum ama yinede teşekkür ederim. Benim çözdüğüm video yu da bırakayım buraya, iyi günler..

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı