Cities: Skylines İlk Hangi DLC'yi Alınmalı ?

ibrahimY

Kilopat
Makaleler
7
Yer
Ankara
Daha fazla  
  • DLC'ler oyuna neler ekliyor ?
  • Alırsam çok mu fark eder. ?
  • Almamı önerir misiniz ?
  • İlk hangi DLC'yi almalıyım ?
Parklife DLC'sine bütçem yetmiyor ama çok güzel ve önemli derseniz alabilirim.

Kesinlikle diye bir şey yok ya. Yani imkanınız varsa hepsini alın tabi. Ama bazıları sadece görsellik yani. En çok değişiklik yaratanlar birisi mesela Mass Transit olması lazım ismi. Bütün ulaşım araçlarına ekler geliyor. After Dark var gece ışıklar yanıyor falan şehirde. Green Cities var daha çok park ve yeşil alan düzenleyebiliyorsunuz. Snowfall var şehre kar yağdırıyor. Isınma gereçleri veriyor. Diğerleinin de kendine göre farklılık ve fonksiyonları var oyun içerisinde.

DLC ler cok guzel. Modsuz ve DLC siz oynanmaz bence.
Tavsiye ettigim DLC ler ve sebepleri:
En iyiler
- Mass Transit -> Toplu tasimayi cok daha efektif yonetibiliyorsunuz.
- After Dark -> Turizm ve yeni Commercial yerleri, sehri cok daha cesitli kiliyor
Orta seker
- Snofwall -> Kar ve soguk havanin getirdigi zorlukla mucadele etmek zevkli. Ama her haritada oynanamiyor.
- Green Cities -> Yeni ev ve commercial eklentileri , guzel ama digerleri kadar derin degil
- Disasters -> Kisiden kisiye degisir, kimisi bunu en iyiler kategorisinde tutabilirdi. Ben dogal afet ile mucadele etmekten hoslansam da, sehrimin ana temasini hayatta kalmak uzerine kurgulamak istemiyorum.
Olmasa da olur
- Digerleri.

Kesinlikle diye bir şey yok ya. Yani imkanınız varsa hepsini alın tabi. Ama bazıları sadece görsellik yani. En çok değişiklik yaratanlar birisi mesela Mass Transit olması lazım ismi. Bütün ulaşım araçlarına ekler geliyor. After Dark var gece ışıklar yanıyor falan şehirde. Green Cities var daha çok park ve yeşil alan düzenleyebiliyorsunuz. Snowfall var şehre kar yağdırıyor. Isınma gereçleri veriyor. Diğerleinin de kendine göre farklılık ve fonksiyonları var oyun içerisinde.
  • Mass Transit
  • Snowfall
  • Afterdark
  • Parklife
Ben bunlara sahibim ve baya yenilik katıyorlar oyuna ama en önemlisi Mass Transit. (y)
20 kuruş farkla kartala gitmek ister misin? Şaka bir yana 2 lira bir farkla Deluxe Paket aldım. Deluxe paketin içindeki DLC'ler ne işe yarıyor bir artısı var mı?
Ekran Alıntısı.PNG

Paket bilgisi bile yok:) Bence içinde DLC yok onun:)
Dediğin gibi pek bir artısı yok oyuna. Difference between Deluxe and normal :: Cities: Skylines General Discussions
Paket bilgisi bile yok:) Bence içinde DLC yok onun:)
Peki, daha oyunu yeni indiriyorum. Hemen DLC alayım mı? Yoksa biraz oyunu deneyimledikten sonra mı almak daha mantıklı? Nedense 10 lira biraz fazla geldi. Paradox gene yaptı yapacağını.

Bence oyunu bir aç. Biraz oyna en azından mantığını bir öğren. Baktın sana uymazsa bırakırsın fazla paran gitmeden. Biraz detaylı çünkü oyun. SimCity gibi değil daha çok değişken yaratabiliyorsun. Ama beğenirsen hoşuna giderse daha yenilikleri görmek için alabilirsin. Acele etme bence yani.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı