Cities: Skylines II hangi sürüm alınmalı?

Petri

Kilopat
Dostlar, selam.

Cities: Skylines II oyununu satın almak istiyorum, daha doğrusu ön sipariş vermek istiyorum çünkü zam yemesinden korkuyorum. Paradox oyunlarına aşina olduğumdan bu oyunun DLC ile beraber daha keyifli bir oynanış sunacağını tahmin ediyorum. Bu yüzden de Ultimate sürümü alıp almamak arasında kaldım. Seriye tamamen yabancı olduğumdan ultimate sürümün ne kadar işlevli olduğunu anlayamadım.

Seri hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok mutlu olurum 😀.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlar, selam.

Cities: Skylines II oyununu satın almak istiyorum, daha doğrusu ön sipariş vermek istiyorum çünkü zam yemesinden korkuyorum. Paradox oyunlarına aşina olduğumdan bu oyunun DLC ile beraber daha keyifli bir oynanış sunacağını tahmin ediyorum. Bu yüzden de Ultimate sürümü alıp almamak arasında kaldım. Seriye tamamen yabancı olduğumdan Ultimate sürümün ne kadar işlevli olduğunu anlayamadım.

Seri hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok mutlu olurum 😀.

Bu oyunun serisi DLC hastası olduğu için Cities Skylines 2 Ultimate paketini alın bence hiç değilse içinde birkaç DLC ile gelecek ileride gelecek DLC para verip alabilirsiniz, Ya'da ana oyunu satın alıp ileride DLC'ler için crack yaparsınız tabii son karar sizin.

Bu oyunun serisi DLC hastası olduğu için Cities Skylines 2 Ultimate paketini alın bence hiç değilse içinde birkaç DLC ile gelecek ileride gelecek DLC para verip alabilirsiniz, Ya'da ana oyunu satın alıp ileride DLC'ler için crack yaparsınız tabii son karar sizin.
Hocam öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim. Crack yapmayı düşünmüyorum. Sanırsam şu anlık ultimate sürüm daha mantıklı gibi. Oyunun zam yeme ihtimali yüksek.

Yeni konular

Geri
Yukarı