Cities: Skylines İlk Hangi DLC'yi Alınmalı ?

Mass Transit DLC'sini aldım. Hepinize teşekkürler. After Dark DLC'sini biraz daha ayrıntılı anlatır mısınız ? Onu da alabilirim seversem.

Mass Transit DLC'sini aldım. Hepinize teşekkürler. After Dark DLC'sini biraz daha ayrıntılı anlatır mısınız ? Onu da alabilirim seversem.
After Dark DLC'si daha çok turistik alan kurmak için var. Yani gece hayatı ve oteller. O olmadan sadece alış-veriş alanları kurabiliyorsun.

@painkiller Oyunu oynayalı 10 saat oldu ve sardı baya, sevdim yani. After Dark DLC'sinin de yarın incelemelerine bakacağım ve çok seversem alacağım, yoksa sonbahar indirimlerinde alırım.

Mass Transit ile After Dark DLC'leri en önemlilerinden. Çünkü After Dark yeni yollar vb. şeyler eklerken Mass Transit de yeni ulaşım şekilleri falan ekliyor.

İlk başta oynayın bir oyunu, sonra eklentileri ekleyiniz. Oyun ile ilgili bir çok MOD var. Oyunu beğenir iseniz DLC'lerin hangisinin size hitap edeceğini ve faydalı olacağını daha iyi anlarsınız.

Eklenti der iken; DLC değil MOD'lardan bahsediyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı