Çözüldü Cities Skylines Ultimate Edition gelecekteki DLC'leri de kapsıyor mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

HakimBey

Hectopat
Daha fazla  
Sorum başlıktaki gibi...Ultimate Edition'ın özellikleri neler? Oyuna gelecek gelecekteki DLC'leri kapsıyor mu? Çünkü Paradox oyunları %20 oyun %80DLC denebilir. Oyun alınmaya değer midir? Biliyorum oyun optimizasyon özürlüsü gelecek için demekteyim. Ve oyun alınmaya değer mi?

Cities: Skylines II: Ultimate Edition, hem temel oyuna hem de Expansion Pass'e erişim sağlıyor.
Buna San Francisco Set, Beach Properties Asset Pack (2023 4. Çeyrek), iki Content Creator Pack (2024 1. Çeyrek), Bridges & Ports Expansion (2024 2. Çeyrek) ve her bir yayınlanma ile (2023 4. Çeyrek, 2024 1. ve 2. Çeyrek) birlikte 3 Radyo İstasyonu dahildir.

Buyurun, burada cevapladım:

Cities: Skylines II: Ultimate Edition, hem temel oyuna hem de expansion Pass'e erişim sağlıyor.
Buna San Francisco set, beach properties asset pack (2023 4. çeyrek), iki content creator pack (2024 1. çeyrek), bridges & ports expansion (2024 2. çeyrek) ve her bir yayınlanma ile (2023 4. çeyrek, 2024 1. ve 2. çeyrek) birlikte 3 radyo istasyonu dahildir.

Bu içerikler dışında bir şey gelmeyecek diyosun. Anladığım kadarıyla Ultimate Edition'la 2024 2.çeyreğe kadar gelecek içeriklere sahip olucagım dogru mudur?

Hayır. Ama almaya değecek bir oyun.

Peki bu oyuna tahmini ne kadar süre DLC destegi gelir? Zaman gectikce o DLC'leri almak zulüm oluyor. Paradox oyunlarında DLC'leri ucuza getirmenin bir yolu yok mu?

Buyurun, burada cevapladım:

DLC'leri ucuza getirmenin bir yolu var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı