Cities Skylines Videosu Sizce Kaliteli Olmuş Mu?

Sizce kaliteli mi? 5 üzerinden bir puan verir misiniz?

• 5

• 4

• 3

• 2

• 1

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

ZortX

Kilopat
Makaleler
5
Oyun: Cities Skylines
Müzik: Politik - ColdPlay
Yapımcı: Güray Aslı
Video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Amaç: oyun karelerini kullanarak müzik ile uyumlu güzel bir video çıkarmak.
Siz olsanız böyle bir video izler miydiniz? Kaliteli olmuş mu? Cidden uzun sürdü yapımı ve çok fazla emek harcandı.
Sadece sevdiğim oyun ile sevdiğim bir müziği birleştirip güzel bir video çıkarmak istedim.
Bu arada istemediğim bir şekilde videonun başlangıç kısmında çok fazla aynı görüntüleri kullanmışım. Daha sonradan düzelttim.
Cities proje foto.png
Cities proje foto 2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ritim ile birlikte sahnelerin değişmesi insanı uyuz ediyor açıkçası :) Akıcı ve ileri görüş açılı bir kamyon videosunu koyup arka planda şarkı çalsa daha güzel olur bana sorarsan.

Böyle çok yoruyor, soğutuyor insanı.

Müzik ve gecisleri uyumlu degil sanki.
Dostum Sony Vegas Pro 13 ün bütün nimetlerinden faydalandım. Daha iyisinin hiç olmazsa Sony Vegas Pro 13 ile olabileceğini sanmıyorum.
Ritim ile birlikte sahnelerin değişmesi insanı uyuz ediyor açıkçası :) Akıcı ve ileri görüş açılı bir kamyon videosunu koyup arka planda şarkı çalsa daha güzel olur bana sorarsan.

Böyle çok yoruyor, soğutuyor insanı.
Hemen kenara not aldım. En kısa sürede yapmaya çalışacağım. Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı