Cities Skylines yeni başlayan için öneriler nedir?

Kerem_KK

Centipat
Daha fazla  
Cities Skylines 1 de yeni başlayan biri için tavsiye verebilir misiniz? 6 bin nüfusa geldik ama insanlar sanayiyi terk etmeye başladı yeterli satış yok diye. Market ve konut talebi de 0 da ona rağmen nüfus az değil ama saniye gün gectikte boşaliyor.

Eğitim seviyesi yükseldikçe sanayi talebi düşer ofis ve commercial artar. Yeni nüfus talebi için park servisi ve kamu hizmetlerini arttır.

Oyuna yeni başladıysanız ilk olarak toprağı düzleyin. İstediğiniz yüksekliğe mouse'yi götürüp sağ tıklarsanız o yükseklik kadar düzlemiş olursunuz.

1703353206151.png

1703353216748.png

Hocam haritanın hem normal halini hem de bölgelere boyama ekranını açıp ekran görüntüsü paylaşır mısınız? 110 saat tecrübem var belki yardımcı olabilirim.

Hocam anca girdim oyuna sanayi bölgesi terkedilcikçe siliyordum ondan az gözüküyor ama çoğu uyarı veriyor şu an satış az diye.

1703357193556.png

Böyle bir anayol çektim bir de otobana yükselttim yolları 9000 bine çıktı nüfus.

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 2062680

Eki Görüntüle 2062681

Hocam anca girdim oyuna sanayi bölgesi terkedilcikçe siliyordum ondan az gözüküyor ama çoğu uyarı veriyor şu an satış az diye.

Eki Görüntüle 2062780

Böyle bir anayol çektim bir de otobana yükselttim yolları 9000 bine çıktı nüfus.
Bence bir sorun yok, başlarda oluyor böyle sadece atölyeden boşalan binaları otomatik silen bir mod vardı onu yüklersen tek tek yıkmakla uğraşmazsın.

Geri
Yukarı