Cities Skylines'dan çıkarken mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

luckluckii

Hectopat
RAM
16GB
Bugün Cities Skylines oyunumu açtım. Oyun modluydu. Modlarden biri kullanilmaz haldeydi. Oyunu açtım ve deaktif olmustu. Bu mod ayni zamanda ana menuye donmeyi engelleyen bir mod oldugu icin oyundan cikip tekrar oyunu acmam gerekiyordu ana menuden ayarlara ulasabilmem icin. Oyundan ciktim ve boyle bir hata aldim. Resim cekemedim hizli bir sekilde yeniden baslatti. Neyse oyunu acip modu silip tekrar yukledim. Mod problemsiz bir sekilde calisiyordu. 3-4 saat oyunu oynadim. Oyunu kapatinca yine mavi ekran hatasi aldim. Bu sefer resmini cektim ama yani bilgisayar bozulacak diye yuregim hopluyor. Problem nedir zirt pirt bana bu uzulen surat geliyor? Daha onceden hiç boyle olmamisti.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Görsel 2023-03-11 saat 16.52.47.jpg
    WhatsApp Görsel 2023-03-11 saat 16.52.47.jpg
    108,8 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleyen: Moderatör:
Minidump dosyasını buraya atarmısınız?

Saatlerine gore aldigim 2 hata bunlardi. Yukleyim tekrar yazarim.

Yeni klasör (2) Bu linkten ulasabilirsiniz.

Oyunu actim. 4-6 saat oynadim. Oyundan cikis yap dedigimde yine ayni mavi ekranla karsilastim. Sorunu cozene kadar oyunu acmayacagim ayni olay yasanmamasi icin.

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    8,9 KB · Görüntüleme: 17
Son düzenleme:

Oyunu actim. 4-6 saat oynadim. Oyundan cikis yap dedigimde yine ayni mavi ekranla karsilastim. Sorunu cozene kadar oyunu acmayacagim ayni olay yasanmamasi icin.
Hocam çözebildiniz mi yoksa aynı durumda mı hala? Benimde oyun esnasında oluyor giremez oldum oyuna.

Hocam çözebildiniz mi yoksa aynı durumda mı hala? Benimde oyun esnasında oluyor giremez oldum oyuna.
2 tane cozum var. Ya baska bilgisayara gececeksin ya da oyunu birakacaksin. Ben oyunu biraktim 1 yildir oynamiyorum malesef. Bir tek cities skylines degil diger oyunlarda da yasadim ayni durumu. Bilgisayardan kaynaklanan bir durum.

Geri
Yukarı