Cities Skylines'de pislik nasıl temizlenir?

luckluckii

Hectopat
Ruzgar yok akinti yok. Bu pislik nasıl gidecek? Mod bolumune baktim orada da bir şey yok. Kaldik oyle pislik. Su pompasi kurdum belki temizler diye. Pek ise yaramadi. Hatta hiç yaramadi. Sehri su basmayacagini bilsem denizin yer sekiliyle oynayacagim ama sonrasinda sehri su basıcak.

Dosya Ekleri

• 134124.PNG
    134124.PNG
    2,1 MB · Görüntüleme: 59
  • 123123.PNG
    123123.PNG
    2,9 MB · Görüntüleme: 52
Son düzenleyen: Moderatör:
Benim bahsettiğim yüzen çöp toplayıcılar Green Cities DLC ile geliyor. Mod indirerek veya kendi tesisini yaparak kirliliği sıfıra çekeceksiniz. Bunları yapamam diyorsanız hat değiştirip şimdiki kirliliğin zaman ile geçmesini bekleyeceksiniz. Ben kendi binalarımı ve tesisleri kendim modlardım. Sıfır gürültü, sıfır risk, sıfır kirlilik ve uzun menzil ile çok rahat oynadım. Ne var ki meret trafiği çözecek alternatiflerim kalmadı ve oyunu bıraktım.

Benim bahsettiğim yüzen çöp toplayıcılar Green Cities DLC ile geliyor. Mod indirerek veya kendi tesisini yaparak kirliliği sıfıra çekeceksiniz. Bunları yapamam diyorsanız hat değiştirip şimdiki kirliliğin zaman ile geçmesini bekleyeceksiniz. Ben kendi binalarımı ve tesisleri kendim modlardım. Sıfır gürültü, sıfır risk, sıfır kirlilik ve uzun menzil ile çok rahat oynadım. Ne var ki meret trafiği çözecek alternatiflerim kalmadı ve oyunu bıraktım.
Dedigim gibi herhangi bir DLC ile oynamiyorum. Mod bolumune baktim temizleyici ile birsey gormedim veya bulamadim. Kirliligi temizleyecek binaya sahip degilim. Ruzgar ve akinti yok. Kendiliginden gitmiyor. Durgun su.

Durgun su olsa bile belirli zaman ile gidecek ama oraya hat vermemek şartı ile. Şahsen size tavsiyem kendi haritanızı oluşturup güzel bir deniz seviyesi verin. Su, elektrik ve bunlar gibi bina ve kullanılacak tesisleri varlık düzenleyici ile düzenleyip değerler ile oynayın. Düzenlenmiş binaları başka isim ile kaydedip oyunda aktif edin. Benim düzenlediğim binalarda kirlilik, yangın riski, atık düzeyi, ve ses kirliliği sıfır olurdu. Denize kanalizasyon verirdim ama o bölge hala mis gibi temiz olurdu 🤣

Yeni konular

Geri
Yukarı