Çıtır tavuk burger tarifi önerisi

sütten çıkardıktan sonra una bulayıp kızartacaksın. yemek.com'un videosundaki gibi ama ayran yerine süt kullanarak yapabilirsin. Baharatları süte de una da atabilirsin tek dikkat etmen gereken tuz. Fazla olmasın dikkat et. Gayet çıtır ve lezzetli olur. Kızardıktan sonra biraz beklet ki ılısın. Yağdan çıktıktan sonra sıcak haliyle yumuşak olur.

Yemek.com'un videosundaki ölçüler net tutmuyor hocam ekmeğine kadar denedim. O tarife benzer başka bir tarif bakmanızı tavsiye ederim.

Yemek.com'un videosundaki ölçüler net tutmuyor hocam ekmeğine kadar denedim. O tarife benzer başka bir tarif bakmanızı tavsiye ederim.

Tam yapacağım diyorum birisi ölçüler tutmuyor diyor başka tarif yapın diyor :D

bu arada burger ekmeği tarifleri denediğimde o tarifi yapmıştım, ölçülü tutuyor. Un miktarı fazla ekleyenebilir bu arada çünkü her un aynı olmuyor
Hocam tavuk tarifi için hangi tarifi kullanayım? Herkes farklı birşey diyor.

Hocam tavuk tarifi için hangi tarifi kullanayım? Herkes farklı bir şey diyor.
dediğim gibi süte sirke veya limon suyu ekleyip tavukları ekle ve beklet, una istediğin baharatı ekle ve unu karıştır. Sütten çıkarttığın tavukları unla ve kızart. Afiyet olsun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu adam da neredeyse anlattığım gibi yaptı. Ölçülere çok takılma, tavukları buladığın un yetmez ise tekrardan yeni un hazırlarsın çok meşakatli değil. Merak etme zor değil yaparsın. Tavukları kızartırken yağın sıcaklığına dikkat et, tavuk parçaları çok büyük ve kemikli ise içi pişmeyebilir.

Dediğim gibi süte sirke veya limon suyu ekleyip tavukları ekle ve beklet,una istediğin baharatı ekle veunu karıştır. Sütten çıkarttığın tavukları unla ve kızart. Afiyet olsun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu adam da neredeyse anlattığım gibi yaptı. Ölçülere çok takılma, tavukları buladığın un yetmez ise tekrardan yeni un hazırlarsın çok meşakatli değil. Merak etme zor değil yaparsın. Tavukları kızartırken yağın sıcaklığına dikkat et, tavuk parçaları çok büyük ve kemikli ise içi pişmeyebilir.

Maden suyu da konulabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı