City Car Driving ne zaman indirime girer?

ZA12AIMBOT

Centipat
Yer
Diyarbakır
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS MEGALODON RTX 3060 Ti
INTEL İ5-12400F
NZXT X53 240MM AIO
XPG SPECTRIX D41 4133 MHZ CL 19 2X8
ASUS H610M-A D4
1 TB WD HDD
SEAGATE FIRECUDA 510 NVMe 250 GB M.2 SSD
XIGMATEK X-POWER 500W 80 PLUS PSU
ASUS GX 601 ROG STRIX HELIOS CASE
Selam, sorum başlıktaki gibi. City Car Driving ne zaman indirime girer ve almaya değer bir oyun mu? Biliyorum eski bir oyun lakin farklı oyunları da deneyimlemek istiyorum. Alınır mı?

Selam, sorum başlıktaki gibi. City Car Driving ne zaman indirime girer ve almaya değer bir oyun mu? Biliyorum eski bir oyun lakin farklı oyunları da deneyimlemek istiyorum. Alınır mı?

Yaz indirimlerinde girer muhtemelen, alınır mı sorusuna gelirsek eğer modlar ile daha çok saracağını düşünüyorum.

Steam yaz indirimlerinde ama 20 TL düşer büyük ihtimalle genellikle öyle oluyordu.

İndirim geçmişine baktığım zaman 6-12 TL civarlarına düşmüş hep, son indirimide 13TL civarlarındaydı. Zevk verir inşallah araba sürme hevesim var bayağı seviyorum araba oyunlarını.

Yaz indirimlerinde girer muhtemelen, alınır mı? Sorusuna gelirsek eğer modlar ile daha çok saracağını düşünüyorum.

Evet hocam zaten bayağı bir araba modu yüklemek istiyorum.

Hocam alırsanız eger mouse ile oynamanızı tavsiye ederim.

Nasıl oluyor hocam o bilmiyorum ama mouse ile mi oynayayım G29 da var.

En son yan hesabıma bayağı önceden almıştım bayağı ucuzdu oyun hala Türkiye şartlarına göre ucuz.

Evet ya şu anki 57 lirada 2 dolar civarı bir şey aslında baktığında yine çok ucuzda işte biz türkler olarak ucuzunun ucuzununda ucuzundan koparmayı sevdiğimiz için bir huy olmuş bizde.

Nasıl oluyor hocam o bilmiyorum ama mouse ile mi oynayayım G29 da var.

Evet ya şu anki 57 lirada 2 dolar civarı bir şey aslında baktığında yine çok ucuzda işte biz türkler olarak ucuzunun ucuzununda ucuzundan koparmayı sevdiğimiz için bir huy olmuş bizde.

Forza 4 indirimi bitmediyse sende yoksa onu alman daha mantıklı bence.

Geri
Yukarı